TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.03.2024

Specjalna oferta dla firm: Czekamy na Was!

Drodzy pracodawcy! Arka Gdynia kieruje specjalną ofertę dla pracowników Waszych firm! Bądźmy razem w drodze do Ekstraklasy.

 

Do zakończenia rundy wiosennej sezonu 2023/2024, która - jak mocno wierzymy - zaprowadzi nasz klub do Ekstraklasy, pozostało siedem meczów, które Arkowcy rozegrają na Stadionie Miejskim w Gdyni. Oprócz umiejętności i zdrowia żółto-niebiescy potrzebują również dopingu kibiców!

 

Chcemy zachęcić  Wasze firmy i pracowników do aktywnego towarzyszenia nam w tym rejsie do Ekstraklasy. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy dedykowaną ofertę karnetów, na te siedem ostatnich mamy nadzieję 1 ligowych rejsów Arki Gdynia.

 

Dodatkowo, jeśli wśród pracowników Państwa firmy pojawi się siedmioro chętnych na nabycie karnetów, cena za całosezonową wejściówkę zostanie obniżona o 10%.

 

W celu zakupu karnetów ze zniżką, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowego z adresu służbowego, na adres mailowy bilety@arka.gdynia.pl. Karnet obejmuje siedem spotkań rundy wiosennej sezonu rozgrywkowego 2023/24, który kończy się w maju 2024 roku. Zgłoszenia przyjmujemy do 8 marca 2024 roku, do 16:00.


 

 

https://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/W_SZ2840_c152338f612be057bbd1ccab31932872.jpg

 

 

Liczymy na Wasze wsparcie!

 

Bądźmy razem w drodze do Ekstraklasy!

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia