TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

29.09.2022

Omran Haydary Piłkarzem Września Fortuna 1 Ligi

Głosami kibiców i panelu ekspertów to Omran Haydary został wybrany Piłkarzem Września. Laureat nagrody wskaże cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 000 zł.

We wrześniu Arka Gdynia wygrała dwa z trzech spotkań w Fortuna 1 Lidze. Efektownie pokonała GKS Tychy 5:0, na wyjeździe zaś wydarła zwycięstwo groźnej Skrze Częstochowa. Duży udział w tych wynikach miał właśnie Omran Haydary, który najpierw ustrzelił dublet w starciu z tyszanami i dołożył asystę, a w starciu ze Skrą strzelił zwycięskiego gola. 24-letni napastnik trafił także do siatki przeciwko Chrobremu Głogów, jednak ostatecznie gdynianie przegrali 3:4.

W głosowaniu udział wziął panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Istotny był również głos kibiców, bowiem zwycięzca głosowania internautów otrzymał 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte było 1 punkt.
 
 

Haydary zdobył 13 punktów (9 pkt od panelu ekspertów i 4 za zwycięstwo w głosowaniu kibiców). Na drugim miejscu uplasował się Damian Michalik (5 głosów), a na trzecim Emilie Thiakane (3 głosy). Tomasz Mikołajczak i Tomasz Swędrowski otrzymali po dwa głosy.
 
Nagroda zostanie wręczona przed najbliższym domowym meczem żółto-niebieskich - ze Stalą Rzeszów, a zatem 9 października. Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia