06.09.2022

Raport: Grali wypożyczeni

Podsumowujemy występy zawodników wypożyczonych z Arki, którzy wystąpili na boiskach Ekstraklasy, 1 oraz 2 ligi, a także w rozgrywkach Pucharu Polski:

PKO BP Ekstraklasa rozegrała ósmą kolejkę:

• Olaf Kobacki (Miedź Legnica) – cały mecz na wyjeździe przeciwko Piastowi w Gliwicach. Olaf zdobył bramkę otwierającą wynik spotkania, które ostatecznie wygrali gospodarze 2:1.

W minionym tygodniu Fortuna 1 liga rozegrała dziewiątą kolejkę:

• Artur Siemaszko (Puszcza Niepołomice) – 34 minuty (wejście z ławki) spotkania z Wisłą Kraków wygranego przez Puszczę na wyjeździe 3:2.

• Mikołaj Łabojko (Odra Opole) – całe domowe spotkanie przeciwko GKS-owi Katowice wygrane przez gości 0:1. 1 września Odra grała również w Pucharze Polski, gdzie w przegrała u siebie 0:1 po dogrywce. Michał rozegrał pełne 120 minut.

Dziewiąta seria gier eWinner 2. Ligi i rozgrywki Pucharu Polski przyniosły następujące występy naszych zawodników:

• Jakub Wilczyński  (KKS 1925 Kalisz) – pojawił się na murawie w 72 minucie domowego spotkania Pucharu Polski przeciwko Widzewowi Łódź i zagrał 48 minut (wejście z ławki). Otrzymał żółtą kartkę. KKS 1925 Kalisz wygrał w rzutach karnych 5:5 pd. k. 4:3.
    W lidze rozegrał 33 minuty (wejście z ławki) domowego spotkanie przeciwko rezerwom Śląska Wrocław wygrane przez KKS 3:0.

• Kasjan Lipkowski (KKS 1925 Kalisz) – pojawił się na murawie w 44 minucie domowego spotkania Pucharu Polski przeciwko Widzewowi Łódź i zagrał 76 minut (wejście z ławki). W serii rzutów karnych wykorzystał swoją jedenastkę doprowadzając wtedy do stanu 1:2.. KKS 1925 Kalisz wygrał w rzutach karnych 5:5 pd. k. 4:3.
W lidze rozegrał całe domowe spotkanie przeciwko rezerwom Śląska Wrocław wygrane przez KKS 3:0.