TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka LinkedIn pfr Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

30.06.2021

Terminarz Fortuna 1 ligi: Zaczynamy meczami u siebie. Zagłębie i Chrobry na początek!

PZPN ogłosił terminarz Fortuna I ligi na sezon 2021/2022. Rozgrywki potrwają od 31 lipca do 22 maja. W tym roku rozegranych zostanie 20 kolejek spotkań. Arka rozpocznie od dwóch spotkań na Stadionie Miejskim w Gdyni z Zagłębiem Sosnowiec i Chrobrym Głogów.

 

 

Kolejka 1 - 31 lipca-1 sierpnia

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz
Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole - Miedź Legnica
GKS Katowice - Resovia
GKS Tychy - ŁKS Łódź
Skra Częstochowa - Korona Kielce
Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Puszcza Niepołomice

Kolejka 2 - 7-8 sierpnia

Korona Kielce - Puszcza Niepołomice
ŁKS Łódź - Skra Częstochowa
Resovia - GKS Tychy
Miedź Legnica - GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stomil Olsztyn
Górnik Polkowice - Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia - Chrobry Głogów

Kolejka 3 - 14-15 sierpnia

Widzew Łódź - Chrobry Głogów
Górnik Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy - Miedź Legnica
Skra Częstochowa - Resovia
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź
Stomil Olsztyn - Arka Gdynia
Korona Kielce - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Kolejka 4 - 18 sierpnia

Stomil Olsztyn - Korona Kielce
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Resovia - Puszcza Niepołomice
Miedź Legnica - Skra Częstochowa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
Arka Gdynia - Widzew Łódź
GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz
Górnik Polkowice - Chrobry Głogów

Kolejka 5 - 21-22 sierpnia

Widzew Łódź - Stomil Olsztyn
Górnik Polkowice - Arka Gdynia
Odra Opole - Chrobry Głogów
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz
Skra Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Resovia
Korona Kielce - ŁKS Łódź

Kolejka 6 - 28-29 sierpnia

Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź
Resovia - Korona Kielce
Miedź Legnica - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice
Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Chrobry Głogów - GKS Katowice
Arka Gdynia - Odra Opole
Widzew Łódź - Górnik Polkowice

Kolejka 7 - 4-5 września

Górnik Polkowice - Stomil Olsztyn
Odra Opole - Widzew Łódź
GKS Katowice - Arka Gdynia
GKS Tychy - Chrobry Głogów
Skra Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Korona Kielce - Miedź Legnica
ŁKS Łódź - Resovia

Kolejka 8 - 11-12 września

Stomil Olsztyn - Resovia
Miedź Legnica - ŁKS Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów - Skra Częstochowa
Arka Gdynia - GKS Tychy
Widzew Łódź - GKS Katowice
Górnik Polkowice - Odra Opole

Kolejka 9 - 18-19 września

Odra Opole - Stomil Olsztyn
GKS Katowice - Górnik Polkowice
GKS Tychy - Widzew Łódź
Skra Częstochowa - Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz
ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Resovia - Miedź Legnica

Kolejka 10 - 25-26 września

Stomil Olsztyn - Miedź Legnica
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Resovia
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
Chrobry Głogów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice
Widzew Łódź - Skra Częstochowa
Górnik Polkowice - GKS Tychy
Odra Opole - GKS Katowice

Kolejka 11 - 2-3 października

GKS Katowice - Stomil Olsztyn
GKS Tychy - Odra Opole
Skra Częstochowa - Górnik Polkowice
Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Arka Gdynia
Korona Kielce - Chrobry Głogów
ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec
Resovia - Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 12 - 9-10 października

Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec - Resovia
Chrobry Głogów - ŁKS Łódź
Arka Gdynia - Korona Kielce
Widzew Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Górnik Polkowice - Puszcza Niepołomice
Odra Opole - Skra Częstochowa
GKS Katowice - GKS Tychy

Kolejka 13 - 16-17 października

GKS Tychy - Stomil Olsztyn
Skra Częstochowa - GKS Katowice
Puszcza Niepołomice - Odra Opole
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Górnik Polkowice
Korona Kielce - Widzew Łódź
ŁKS Łódź - Arka Gdynia
Resovia - Chrobry Głogów
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 14 - 23-24 października

Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów - Miedź Legnica
Arka Gdynia - Resovia
Widzew Łódź - ŁKS Łódź
Górnik Polkowice - Korona Kielce
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
GKS Tychy - Skra Częstochowa

Kolejka 15 - 30-31 października

Skra Częstochowa - Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice - GKS Tychy
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Katowice
Korona Kielce - Odra Opole
ŁKS Łódź - Górnik Polkowice
Resovia - Widzew Łódź
Miedź Legnica - Arka Gdynia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 16 - 6-7 listopada

Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź - Miedź Legnica
Górnik Polkowice - Resovia
Odra Opole - ŁKS Łódź
GKS Katowice - Korona Kielce
GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Skra Częstochowa - Puszcza Niepołomice

Kolejka 17 - 13-14 listopada

Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Skra Częstochowa
Korona Kielce - GKS Tychy
ŁKS Łódź - GKS Katowice
Resovia - Odra Opole
Miedź Legnica - Górnik Polkowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów

 

--------------------------------------------------------------

 
Kolejka 18 - 20-21 listopada

Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Polkowice
Miedź Legnica - Odra Opole
Resovia - GKS Katowice
ŁKS Łódź - GKS Tychy
Korona Kielce - Skra Częstochowa

Kolejka 19 - 27-28 listopada

Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Sandecja Nowy Sącz - Górnik Polkowice
Chrobry Głogów - Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice - Korona Kielce
Skra Częstochowa - ŁKS Łódź
GKS Tychy - Resovia
GKS Katowice - Miedź Legnica
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 20 - 4-5 grudnia

Arka Gdynia - Stomil Olsztyn
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Korona Kielce
Chrobry Głogów - Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice
Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice
Miedź Legnica - GKS Tychy
Resovia - Skra Częstochowa
ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice


--------------------------------------------------------------
 

Kolejka 21 - 26-27 lutego

Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice
Chrobry Głogów - Górnik Polkowice
Korona Kielce - Stomil Olsztyn
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - ŁKS Łódź
Puszcza Niepołomice - Resovia
Skra Częstochowa - Miedź Legnica
GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź - Arka Gdynia

Kolejka 22 - 5-6 marca

Stomil Olsztyn - Widzew Łódź
Arka Gdynia - Górnik Polkowice
Chrobry Głogów - Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Skra Częstochowa
Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice
Resovia - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS Łódź - Korona Kielce

Kolejka 23 - 12-13 marca

ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn
Korona Kielce - Resovia
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Miedź Legnica
Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Skra Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice - Chrobry Głogów
Odra Opole - Arka Gdynia
Górnik Polkowice - Widzew Łódź

Kolejka 24 - 19-20 marca

Stomil Olsztyn - Górnik Polkowice
Widzew Łódź - Odra Opole
Arka Gdynia - GKS Katowice
Chrobry Głogów - GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec - Skra Częstochowa
Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Miedź Legnica - Korona Kielce
Resovia - ŁKS Łódź

Kolejka 25 - 26-27 marca

Resovia - Stomil Olsztyn
ŁKS Łódź - Miedź Legnica
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Sandecja Nowy Sącz
Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
Skra Częstochowa - Chrobry Głogów
GKS Tychy - Arka Gdynia
GKS Katowice - Widzew Łódź
Odra Opole - Górnik Polkowice

Kolejka 26 - 2-3 kwietnia

Stomil Olsztyn - Odra Opole
Górnik Polkowice - GKS Katowice
Widzew Łódź - GKS Tychy
Arka Gdynia - Skra Częstochowa
Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce
Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź
Miedź Legnica - Resovia

Kolejka 27 - 9-10 kwietnia

Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
Resovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia
Skra Częstochowa - Widzew Łódź
GKS Tychy - Górnik Polkowice
GKS Katowice - Odra Opole

Kolejka 28 - 16 kwietnia

Stomil Olsztyn - GKS Katowice
Odra Opole - GKS Tychy
Górnik Polkowice - Skra Częstochowa
Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice
Arka Gdynia - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Chrobry Głogów - Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
Sandecja Nowy Sącz - Resovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica

Kolejka 29 - 23-24 kwietnia

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz
Resovia - Zagłębie Sosnowiec
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów
Korona Kielce - Arka Gdynia
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Widzew Łódź
Puszcza Niepołomice - Górnik Polkowice
Skra Częstochowa - Odra Opole
GKS Tychy - GKS Katowice

Kolejka 30 - 27 kwietnia

Stomil Olsztyn - GKS Tychy
GKS Katowice - Skra Częstochowa
Odra Opole - Puszcza Niepołomice
Górnik Polkowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Widzew Łódź - Korona Kielce
Arka Gdynia - ŁKS Łódź
Chrobry Głogów - Resovia
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 31 - 30 kwietnia-1 maja

Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
Resovia - Arka Gdynia
ŁKS Łódź - Widzew Łódź
Korona Kielce - Górnik Polkowice
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Odra Opole
Puszcza Niepołomice - GKS Katowice
Skra Częstochowa - GKS Tychy

Kolejka 32 - 7-8 maja

Stomil Olsztyn - Skra Częstochowa
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Odra Opole - Korona Kielce
Górnik Polkowice - ŁKS Łódź
Widzew Łódź - Resovia
Arka Gdynia - Miedź Legnica
Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 33 - 14-15 maja

Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
Miedź Legnica - Widzew Łódź
Resovia - Górnik Polkowice
ŁKS Łódź - Odra Opole
Korona Kielce - GKS Katowice
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy
Puszcza Niepołomice - Skra Częstochowa

Kolejka 34 - 21-22 maja

Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice
Skra Częstochowa - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
GKS Tychy - Korona Kielce
GKS Katowice - ŁKS Łódź
Odra Opole - Resovia
Górnik Polkowice - Miedź Legnica
Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec

 

tr, żródło: pzpn.pl, 90.minut.pl








Poprzedni Następny

Mapa Strony