TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.01.2021

Komunikat Klubu

We wtorek, 19 stycznia br., doszło do zawarcia transakcji, w ramach której Marcin Gruchała nabył od Football Club sp. z o.o. pakiet 16 proc. akcji Arki Gdynia S.A.

- Dziękuję wszystkim akcjonariuszom za jednomyślną zgodę na zakup pakietu akcji. To bardzo optymistyczny zwiastun współpracy, która przed nami i która – jestem o tym przekonany – będzie owocować dalszym rozwojem Klubu – mówi Marcin Gruchała, nowy akcjonariusz Arki Gdynia S.A.

Obecna struktura akcjonariatu Arki Gdynia S.A. przedstawia się następująco:
75 proc. – Michał Kołakowski;
16 proc. – Marcin Gruchała;
5 proc. – Ejsmond Club sp. z o.o.;
1 proc. – Przemysław Adam;
1 proc. – Mariusz Czoska;
1 proc. – Mariusz Delgas;
1 proc. – Wojciech Pertkiewicz

- Witam pana Marcina w gronie akcjonariuszy Arki i zapewniam o pełnej gotowości do współpracy. Wsparcie lokalnego biznesu i gdyńskiej społeczności jest niezwykle istotne dla rozwoju Klubu, stąd zawarta dziś transakcja cieszy podwójnie – zauważa Michał Kołakowski, prezes i większościowy akcjonariusz Arki Gdynia S.A. 

MARCIN GRUCHAŁA
Gdynianin. Od zawsze związany z Arką – najpierw jako kibic, później jako piłkarz, a ostatnio w roli sponsora. Ukończył Wyższą Szkołę Morską i od 25 lat działa w branży morskiej. Współzałożyciel, a obecnie członek Rady Nadzorczej VGL Group – czołowego polskiego operatora logistycznego. Mieszka w Orłowie wraz z żoną i dwójką dzieci.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia