TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.12.2020

Zakończyć rok zwycięskim finiszem!

Arka rozpoczęła dzisiaj przygotowania do ostatniego meczu 2020 roku. W sobotę zmierzy się u siebie z Chrobrym Głogów.

 

To będzie ostatni mecz roku 2020, a dzisiaj poznaliśmy także rywala na pierwsze spotkanie 2021 roku. W 1/8 finału Pucharu Polski Arka zagra u siebie z pierwszoligowym rywalem Górnikiem Łęczna.

 

Ponieważ pierwszy mecz w lidze także nasz zespół rozegra u siebie (z GKS Jastrzębie) to można powiedzieć, że Arka w sobotę rozpocznie mini serial pojedynków na swoim boisku.  Co ciekawe po meczu pucharowym Arka z Górnikiem zmierzą się ponownie w Gdyni w weekend 12-14 marca.

 

Na tamte mecze trochę poczekamy, teraz najważniejsze jest przygotowanie do finału 2020 roku.

 

W tym dziwnym roku, bo naznaczonym przekładaniem wielu spotkań, meczami bez publiczności, Arka zmierzy się z Chrobrym Głogów. To zespół, w którym wiele lat pracował obecny opiekun żółto-niebieskich Ireneusz Mamrot i to na pewno będzie dla niego wyjątkowe spotkanie.

 

Nie tak dawno w Pucharze Polski z Chrobrym do Gdyni przyjeżdżał trener Grzegorz Niciński. Życie trenerów w trakcie wykonywania ich pracy szkoleniowej naznaczone jest podobnie jak piłkarzy, wieloma tego typu historiami.  Jedno także się nie zmienia. Zarówno zawodnicy jak i trenerzy chcą wygrywać dla swoich nowych klubów.

 

Tego życzymy naszemu szkoleniowcowi, który dzień później będzie obchodził swoje 50 urodziny. Wiadomo na jaki prezent od swoich zawodników będzie czekał.

 

Dzisiaj nasz zespół rozpoczął zajęcia od ćwiczeń prewencyjnych. Następnie trenerzy zarządzili ćwiczenia techniczne z piłkami oraz formy gier. 

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia