TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.12.2020

Zwycięstwo Arki Gdynia w przełożonym meczu z Koroną Kielce

Fortuna 1 Liga. Arka Gdynia pokonała Koronę Kielce 1:0 (1:0) i wskoczyła na czwarte miejsce. Ten mecz miał się odbyć już wczoraj, jednak boisko nie nadawało się do gry.

 

Mecz Arka Gdynia - Korona Kielce 1:0


Wczoraj przed godziną dwudziestą okazało się, że boisko jest zmrożone po uprzednim... podlaniu wodą i zbyt późnym włączeniem systemu podgrzewania (w Gdyni przez noc i dzień utrzymywała się temperatura poniżej zera). Delegat z ramienia PZPN przełożył mecz na południe w czwartek. Na szczęście tym razem gospodarz obiektu, Gdyńskie Centrum Sportu, przygotował murawę na czas, stosując m.in. specjalną matę grzewczą.

 

Arka zaprezentowała się nieco lepiej, zwłaszcza w drugiej połowie. Prowadzenie uzyskała po wznowieniu z autu. Ta akcja przypomniała najlepsze czasy za kadencji Leszka Ojrzyńskiego; tym razem daleko piłkę rzucił Adam Marciniak, a nogą do siatki wpakował ją Michał Marcjanik.

 

Przez długi czas Korona nie za bardzo umiała odpowiedzieć. Bogiem a prawdą końcowy wynik to najmniejszy wymiar kary. Arka w drugiej połowie zmarnowała bowiem trzy sytuacje sam na sam; dwukrotnie uderzał Maciej Jankowski, a raz Artur Siemaszko (Korona w 88 minucie odpowiedziała jedną celną główką Rafała Grzelaka).

 

Jacek Czaplewski

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia