TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.10.2020

Mecze ponownie bez udziału publiczności

Dzisiaj decyzjami administracyjnymi zmieniły się okoliczności rozgrywania spotkań ligowych. Mecze w strefach żółtych i czerwonych będą od tego weekendu odbywać się ponownie bez udziału publiczności. Poinformował o tym na konferencji prasowej po południu premier Mateusz Morawiecki. 

   

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w strefie czerwonej znalazły się 152 powiaty z całego kraju w tym m.in. Gdańsk, Gdynia i Sopot. Oznacza to, że od soboty 17 października w całym Trójmieście będą obowiązywać największe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

 

Tym samym do odwołania także mecze Arki Gdynia rozgrywane na Stadionie Miejskim w Gdyni przy ul.Olimpijskiej, odbywać się będą bez udziału publiczności.

 

Strefa czerwona obejmie od najbliższej soboty Gdańsk, Gdynię, Sopot i Słupsk oraz powiaty chojnicki, gdański, kartuski, kościerski, kwidzyński, lęborski, pucki, słupski, starogardzki, tczewski i wejherowski.

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia