TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.05.2020

Treningi grupowe odwołane. Trwa proces testowania

Późnym popołudniem otrzymaliśmy oficjalną informację na temat badań, jakim zostało poddanych około 50 osób z pionu sportowego oraz administracji Klubu, na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2.

 

Komisja medyczna PZPN wytypowała osoby do dalszego diagnozowania. Na tym etapie badań nie stwierdzono osób, które aktualnie chorują, bądź przeszły tę chorobę w przeszłości.

 

Klub został poinformowany o konieczności zweryfikowania tych wyników, które nie pozwalają na jednoznaczną interpretację przy tej metodzie badań. W związku z tym zgodnie z przyjętą procedurą zostaną wykonane dodatkowe badania w kierunku SARS-CoV-2, których wyniki zostaną podane maksymalnie w ciągu 48 godzin od daty ich wykonania.


Do tego czasu zgodnie z dzisiejszymi wytycznymi Ekstraklasy SA  treningi grupowe zostały odwołane.  Decyzja dotyczącą tych treningów zostanie podana po ostatecznych wynikach badań we wszystkich klubach.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia