TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.11.2019

Trwa praca przed meczem z Jagiellonią

Arkowcy kontynuują mikrocykl przygotowawczy przed niezwykle istotnym spotkaniem z Jagiellonią Białystok.
 
Po środowych zajęciach, które odbyły się na boisku bocznym, przyszedł czas na warunki bardziej meczowe. Drużyna ćwiczyła dziś na płycie głównej Stadionu Miejskiego w Gdyni, a sam trening miał charakter zamknięty.
 
   
 
Cel Arki jest jasny - dobre wykorzystanie reprezentacyjnej przerwy i zapunktowanie w kolejnym wyjazdowym meczu, który czeka żółto-niebieskich w niedzielę. Wszyscy liczą, że po wydostaniu się ze strefy spadkowej po meczu z Wisłą zespół kontynuować będzie obrany kierunek w górę tabeli.

Do treningów z drużyną dołączył Pavels Steinbors, który wrócił po udanej grze w bramce Łotwy w ramach eliminacji Mistrzostw Europy.
 
 
 
Zajęcia dzisiaj podzielone zostały na 3 etapy. Pierwszym z nich była rozgrywka z futbolówkami. Następnie trener Aleksandar Rogić przeprowadził trening taktyczny, który obejmował rozegranie piłki w ofensywie i defensywie. 

Na koniec zawodnicy rozegrali tzw. "dużą grę", w której podzieleni na dwie jedenastki zmierzyli się ze sobą.

W piątek zespół trenować będzie w Gdyni. Piłkarze po sobotnich rozruchu wsiądą do autokaru i wyjadą do Białegostoku. Pierwsze spotkanie Arkowców w ramach rundy rewanżowej rozpocznie się w niedzielę o godz. 15.00.
  
MU 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia