TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.11.2019

Żółto-Niebieski Mikołaj 2019! Akcja MLEKO czas start!

Rusza kolejna edycja akcji "Żółto-Niebieski Mikołaj". Wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców Gdyńskiej Arki gorąco zachęcamy do wsparcia akcji! Zbieramy głównie mleko (koniecznie 3,2% lub więcej!) oraz słoiczki z żywnością! Do akcji włączają się setki kibiców Arki, zawodnicy, pracownicy Klubu jak i sam... Żółto-Niebieski Mikołaj! Razem pokolorujmy te święta na żółto i na niebiesko!

 

 


Tradycyjnie zachęcamy do wsparcia akcji w dowolny sposób. Organizowana jest zbiórka pieniędzy, będą licytację, ale nie tylko. Ta edycja będzie wyjątkowa.


Z resztą zobaczcie co mówi o niej sam Żółto-Niebieski Mikołaj:


"Startujemy i wykładamy karty na stół! 

Odwiedziliśmy miejsce, w którym ludzie za każdą pomoc są nieopisanie wdzięczni. Ich potrzeby nie są wielkie, mleko, żywność... Podstawowe elementy potrzebne do życia. W tym roku Żółto-Niebieski Mikołaj obiera sobie za cel Hospicjum Bursztynową Przystań! 
 
 
 
Lista potrzebnych rzeczy jest długa, ale wiemy jak wielką radość da zbiórka mleka oraz żywności w słoiczkach, która często jest jedyną opcją przyjmowania pokarmu przez zamieszkujących placówkę. 

Akcja w zakulisowych przygotowaniach przyniosła zaskakujące efekty. Rzucone hasło „zbiórka mleka” spowodowało, że momentalnie gotowi do wsparcia są wszyscy spod Żółto-Niebieskiej flagi. Już dziś gotowi do działania są piłkarze Arki Gdynia, rugbyści Arki Gdynia oraz miasto Gdynia. 
 

 RELACJE Z POPRZEDNICH EDYCJI

  

ŻÓŁTO-NIEBIESKI MIKOŁAJ 2017 

 

ŻÓŁTO-NIEBIESKI MIKOŁAJ 2016 

 


 

Zatem jesteście ciekawi co tworzymy? Tworzymy potęgę, wykorzystując moc pomagania! Zbieramy mleko! Hospicjum bardzo potrzebuje mleka w kartonie minimum 3,2%! Przed nami dwa mecze Arki w Gdyni, a skoro potęga to nasza domena, na najbliższy mecz głosimy hasło „przyjdź na Arkę zabierz mleko!”.
Nie jest to wielki koszt, ani też wielka niewygoda, dlatego nie szukamy wymówek, a motywacji! Nakręcamy się wzajemnie, bliskich, znajomych! Jeśli na stadion przyjdzie 5000 osób i każdy przyniósłby ze sobą litr mleka, uzupełnilibyśmy zapasy na cały rok! Tak, na cały rok w jeden mecz! 4500 litrów zużywa hospicjum w skali roku. Odpowiedzmy sobie sami – co to jest dla nas? W JEDNOŚCI SIŁA! Jeden rok w ciągu jednego dnia, to jest do zrobienia. To musi się udać!
W dniu meczowym pod stadionem w okolicach sklepu Fans Home będzie czekał na Was samochód, a przy nim w czapkach mikołajowych nasi pomocnicy, u których możecie zostawić mleko, które zaraz po meczu dostarczymy do Hospicjum. 

Nie będzie Ciebie na meczu, a chcesz w tygodniu gdzieś zostawić mleko? Śmiało podrzucajcie do biura SKGA w Gdyni, przy ulicy Śląskiej 34. 
 
 
 


PRZYJDŹ NA ARKĘ I ZABIERZ ZE SOBĄ MLEKO
 (3,2% LUB WIĘCEJ)! ZBIERAMY NA OBU SPOTKANIACH!


 MLEKO ORAZ ŻYWNOŚĆ PRZYNOSIMY DO WOLONTARIUSZY MIKOŁAJA, KTÓRZY CZEKAĆ BĘDĄ PRZY STADIONOWYCH MASZTACH (RÓG TRYBUN "OLIMPIJSKA" ORAZ "GÓRKA")  

 

 

 

 

Ale to nie wszystko, bo emocje trzeba dawkować – już wkrótce kolejne zaskakujące szczegóły, co zrobimy, by zbiórka była tą rekordową." 
 
 
 
Czy trzeba Was jeszcze namawiać do udziału w akcji? Nie wydaje nam się.
 
 


 

 

Akcję ,,Żółto-Niebieski Mikołaj" można wesprzeć także dokonując wpłaty na poniższe konto:

Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki
71 1090 1102 0000 0001 1420 6625
Tytuł przelewu: MIKOŁAJ

 

Do dzieła! 

 

 

  

Śledź na bieżąco przebieg akcji na profilach społecznościowych Mikołaja

Facebook

Twitter 

 
 


 

#MlekoDlaHospicjum #ArkaRazem
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia