TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.11.2019

Jakub Frydrych w sztabie I zespołu

Trener Jakub Frydrych dołączył do sztabu I zespołu w charakterze trenera analityka.

 

Do tej pory był I trenerem drużyny CLJ U18. Urodził się 24 stycznia 1987 roku w Drawsku Pomorskim. Jest absolwentem AWFiS w Gdańsku. Doskonalił swój warsztat trenerski m.in. na stażach w Benfice Lizbona, Anderlechcie oraz Bayerze Leverkusen. Był także trenerem kadry Pomorza rocznik  2001 (wcześniej 1998).

 

Z kadrą Pomorskiego Związku Piłki Nożnej wspólnie z trenerem Markiem Leszczyńskim zdobył brązowy medal w turnieju finałowym o Puchar im. Włodzimierza Smolarka (tzw. nieoficjalne mistrzostwa Polski reprezentacji woj. ZPN U-14).

 

Wraz z trenerem Robertem Wilczyńskim uhonorowany  brązową odznaką  Polskiego Związku Piłki Nożnej.

W czerwcu 2016 ukończył kurs UEFA A Elite Youth i otrzymał trenerski Dyplom UEFA A Elite Youth oraz licencję UEFA A Elite Youth. W czasie kursu był na stażu w Red Bull Salzburg. W 2018 ukończył kurs Trenera Edukatora PZPN. Jest także członkiem Komisji ds. szkolenia w Pomorskim Związku Piłki Nożnej.

 

- Mamy w klubie wielu utalentowanych, ambitnych trenerów. Dlatego zależało nam, aby nowym członkiem sztabu, który mógłby nie tylko pomóc trenerowi Rogicowi, ale też rozwijać się przy nim, był ktoś stąd. Jakub Frydrych dotychczasową pracą udowodnił, że jest gotowy na kolejny krok. - powiedział dyrektor sportowy, Antoni Łukasiewicz.

 

Obowiązki I trenera juniorów starszych przejmie Szymon Hartman. 

Obu trenerom życzymy powodzenia!

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia