TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.10.2019

Arka Gdynia eSports - sezon 2019/2020 czas start!

 Rozpoczynamy kolejny fascynujący sezon w wykonaniu Arki Gdynia eSports! Po zakończonej rekrutacji do sekcji Counter Strike Global Offensive oraz obecności podczas Games Clash Masters #wGdyni czas zaprezentować nowych zawodników sekcji Counter Strike, jak i.. sekcji FIFA!
 
 
 
 
 
Dominik „BoGyyS” Boguś

Dominik ma 23 lata na co dzień jest studentem Inwestycji i Nieruchomości na Uniwersytecie Łódzkim. Połowę swojego życia spędził jako piłkarz na szczeblu amatorskim.

-Moja przygoda z FIFA zaczęła się od FIFY 17, gdzie zacząłem grę na PC, potem XONE, a pod koniec sezonu przerzuciłem się na PS4, gdzie chciałem zakwalifikować się do PS Ligi i grać z najlepszymi. Na koniec sezonu w FIFIE 17 dołączyłem do Zagłębia Sosnowiec gdzie spędziłem 2 lata, z większymi i mniejszymi dla mnie sukcesami jak na taki okres gry. W FIFIE 17 byłem w top 40 zawodników w PL, a w FIFIE 18 top 32. FIFA 19 była najlepsza w moim wykonaniu ponieważ regularnie wbijałem wysokie rangi i grałem z najlepszymi w kwalifikacjach do tzw. „regionalsów”. W drużynie Zagłębia Sosnowiec występowałem na Ekstraklasa Games, gdzie razem z chłopakami zajęliśmy miejsce w top 8  Dwa razy z rzędu plasowałem się również w Esportowych Akademickich Mistrzostwach Polski w top 3 reprezentując swoją uczelnie.
 
 
 
Gracjan "ElPolako" Gołębiewski

Gracjan ma 21 lat. Jako młody chłopak wyjechał wraz z rodzicami do Wielkiej Brytanii. Kilka miesięcy temu na stałe osiedlił się w Polsce i prywatnie pracuje jako lektor języka angielskiego. W zeszłym sezonie reprezentował Jagiellonię Białystok. 

-Moja przygoda zaczęła się od FIFY 17. Pół rekreacyjne, pół tryhard, regularnie w weekendowych rozgrywkach FUT Champions plasowałem się w globalnym top 100. Postanowiłem, że od FIFY 18 spróbuję swoich sil na najwyższym poziomie, występowałem na turniejach miedzynarodowych ''regionalsy'' czy v4 future sports festival gdzie zająłem miejsce 5-8. Uczestniczyłem również w Mistrzostwach Polski gdzie zakończyłem rozgrywki w top 8 na platformie PS 4. Wraz z Jagiellonią Białystok uplasowałem się w top 8 turnieju Ekstraklasa Games.
 
  


Zapraszamy do śledzenia sekcji eSportu:

Facebook.com/ArkaeSports

YouTube.com/ArkaeSports

Twitter.com/Arka_eSports 

 


 

 COUNTER STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE

  
Po blisko miesięcznym okresie rekrutacji i ponad 400-stu przetestowanych zawodnikach, z dumą i wielkimi nadziejami pragniemy przedstawić wam pierwszy zespół naszej esportowej dywizji Counter-Strike Global Offensive. Wyłonieni gracze mimo młodego wieku i niewielkiego doświadczenia przekonali do siebie trenera swoim zaangażowaniem oraz dojrzałym i profesjonalnym podejściem.

Jak sami mówią, są żądni zwycięstw oraz chcą godnie reprezentować nasz klub. W celu osiągnięcia jak najlepszych wyników nasi gracze będą przygotowywać się w naszym gaming roomie, który zaopatrzony został przez firmę Terra. Nie możemy się już doczekać pierwszych występów chłopaków w żółto-niebieskich barwach!
 
 
Artur "Les" Leszczyński, 19 lat. Student Politechniki Gdańskiej a wolnym czasie pasjonat i gracz esportowy. Niegdyś reprezentant Invizy Esport i 31337 esport.
- Styczność z klubem miałem od dzieciństwa, ponieważ przez 7 lat prezentowałem barwy żółto niebieskich w piłkę nożną. Pokładam wielkie nadzieję w sukces  naszej drużyny aby godnie reprezentować Arkę na scenie esportowej. 
 
 
Bartosz "bartissen" Ponichtera, 21 lat. Student Uniwersytetu Gdańskiego, miłośnik gier komputerowych oraz aktywności fizycznej i historii. W wolnym czasie trenuje kolarstwo i pływactwo. 
Przygoda z "CS'em" zaczęła się od wersji 1.6 i trwa do teraz. Nie miałem wcześniej styczności z klubem, ale postaram się go godnie reprezentować.
 
 
 
Michał “Dudzik” Dudziński, 19 lat. Pasjonat gier komputerowych i gracz e-sportowy. - Z grami komputerowymi mam styczność od dziecka, zainteresowanie CSem zaczęło się od CS 1.6, ale dopiero w CS:GO zacząłem traktować to na poważnie, zaszczepiona rywalizacja przez wcześniejsze dyscypliny sportowe zaowocowały w CS'ie. Uwielbiam rywalizacje i jestem bardzo zawzięty. W CS’ie jestem gościem, który szuka cały czas nowych rozwiązań oglądając profesjonalne rozgrywki i poświęcam dużo czasu na doskonalenie się indywidualnie. Pokładam wielkie nadzieje w naszej drużynie - mamy duży potencjał i sądzę, że możemy godnie reprezentować Arkę Gdynia na scenie esportowej, każdy z nas jest zmotywowany i będziemy dążyć do sukcesów. 
 
 
 
Oskar "jbs" Jabłoński, 18 lat. - Uczęszczam do liceum w Gdyni. Od zawsze towarzyszyły mi gry zespołowe, za dzieciaka grałem w piłkę nożną, a w 2014 porzuciłem swoją największą pasję na rzecz CS'a. To pierwszy raz kiedy gram w teamie na takim poziomie i nie mogę się doczekać by reprezentować Arkę Gdynia na esportowym podwórku. Wierzę, że drużyna szybko pokaże na co ją stać.
 
 
Oskar "Songo" Sztandarski, 18 lat. - Moje pierwsze zetknięcie z tą grą nastąpiło w 2015 roku, mimo to, uważam, się wciąż za amatora ciągle rozwijającego swoje umiejętności. Z dniem dzisiejszym debiutuje w zespole poszerzając swoje perspektywy. Jestem zdeterminowany aby osiągnąć w tej drużynie wiele i dać o sobie znak na polskiej scenie.
 

 
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia