TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.09.2019

Trenerzy po meczu Raków Częstochowa - Arka Gdynia

Na konferencji prasowej trenerzy Jacek Zieliński i Marek Papszun krótko podsumowali przebieg dzisiejszego meczu. Nasz szkoleniowiec przyznał, że nie było to dobre spotkanie w wykonaniu Arki, która straciła ważne punkty w starciu z Rakowem.

 

Jacek Zieliński (Arka Gdynia):

 

 

Przegraliśmy bardzo ważne spotkanie z sąsiadem z ligowej tabeli. Jechaliśmy tu po przełamanie na wyjeździe, ale niestety nie udało się. Zagraliśmy słabe spotkanie, nie zrealizowaliśmy tego, co sobie założyliśmy przed meczem. Musimy sobie przeanalizować, z czego to wynikało. Raków przebił nas przede wszystkim determinacją i zaangażowaniem. U nas nie było widać takiej determinacji jak w meczu z Górnikiem. Dlatego w tej lidze, w której każdy może wygrać z każdym, tracimy bardzo ważne punkty.

 

Nie graliśmy tak, jak sobie założyliśmy. Z tej sytuacji trzeba wyciągnąć wnioski i grać dalej. Ten mecz nie przybliżył nas do strefy środkowej, tylko jeszcze bardziej ugrzęźliśmy w końcówce tabeli i jest to powód do niepokoju.

 

Mamy 3 bramki zdobyte, a 13 bramek straconych po dotychczasowych kolejkach. Problemy występuje więc wszędzie, w defensywie i ofensywie, ale wydaje mi się, że największy problem jest w głowach. Musimy sobie parę rzeczy "przestawić" i zmienić. Zespół jest składamy "w biegu", na różnym etapie dochodzili kolejni zawodnicy, ale nie jest to żadne alibi. Musimy sobie z tym poradzić, ale margines błędu jest coraz mniejszy.

 

Marek Papszun (Raków Częstochowa): 

 

 

 

- Odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo na tym etapie rozgrywek. Tak do tego meczu podeszliśmy, by za wszelką cenę go wygrać i to zrobiliśmy. Nie było to piękne widowisko, szczególnie w drugiej połowie był to taki trochę "siermiężny" mecz. Dla nas nie było to dzisiaj jednak ważne. Chcieliśmy wygrać, bo mierzyliśmy się z drużyną z tych samych rejonów tabeli.

 

Zwycięstwo pozwala nam w spokoju i bez zbędnej nerwowości przygotowywać się do kolejnego meczu. Gratuluję zespołowi i całemu sztabowi. Dość mocno pracowaliśmy w czasie przerwy na kadrę i cieszę się, że przyniosło to dziś efekty. Myślę, że zwyciężyliśmy dość przekonująco.

 

BILETY NA MECZ Z PIASTEM GLIWICE

 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_arka_2019_final-11_7f27f9d448c4d91ddbc7dd9ef2ed95e1.jpg

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia