TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.09.2019

Arka Gdynia otwiera sekcję w grę Counter-Strike!

Z dniem 4 września Arka Gdynia eSports otwiera akademię Counter Strike: Global Offensive i rozpoczyna do niej nabór. Każdy z fanów Arki będzie mógł spróbować swoich sił i zgłosić się na rekrutację. Po trójstopniowej selekcji wybrani zawodnicy będą szkoleni przez trenera w klubowym gaming roomie. 
 
Idąc za przykładem klubów piłkarskich z Europy, Arka Gdynia wykonuje kolejny krok w kierunku esportu i rozpoczyna przygodę z tytułem niezwiązanym z piłką nożną. Klub przygotowuje się do sezonu FIFA 20, jednak poza wirtualnymi piłkarzami w specjalnie przygotowanym wraz z firmą Terra Computer Polska gaming roomie, w żółto-niebieskich barwach zobaczymy również zawodników CS:GO.
 
- Aby dostać się do akademii klubu, gracze powinni wykazać się odpowiednim potencjałem. W CS:GO niezbędne jest posiadanie szeregu umiejętności, w rezultacie przyczyniających się do osiągnięcia sukcesu. Do najważniejszych z nich należy wyszczególnić: dobrą komunikację w zespole, radzenie sobie z presją, adekwatne reagowanie na zachowanie przeciwnika, inteligentne zarządzanie ekwipunkiem a przede wszystkim szybkie oraz precyzyjne strzelanie. - mówi Dawid Żegliński, Manager Sekcji CS:GO Arka Gdynia eSports. Odpowiedzialny za selekcję zawodników, przebieg treningów oraz rozwój i wyniki zespołu. 
 
 
 
  

W celu zgłoszenia swojego udziału należy skorzystać z formularza dostępnego pod adresem
http://bit.ly/ARKA-CS

 


 
 
 
Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 września, lecz sama selekcja zacznie się wcześniej.  Główne treningi będą odbywać się w gaming roomie znajdującym przy klubie więc gracze biorący udział w rekrutacji powinni mieszkać w Gdyni lub okolicach.

- Liczymy na duży udział kibiców Arki, aby móc złożyć jak najsilniejszą drużynę. Chcemy, aby mogli się u nas rozwijać i reprezentować na zawodach ogólnopolskich. Inwestycja w kolejną sekcję potwierdza zaangażowanie klubu w esport i pokazuje, że idziemy w dobrą stronę. Coraz więcej klubów zaczyna dostrzegać potencjał tego zjawiska, a dla nas jest to potwierdzenie, że otworzenie się na esport było dobrą decyzją. – mówi Stanisław Wrzosek, Menedżer ds. Marketingu Klubu.
 
Arka Gdynia posiada własną sekcję sportów elektronicznych, w której w sezonie FIFA 19 grali Bartosz „Bartas” Tritt mający na swoim koncie tytuł Wicemistrza Świata i Wicemistrza Europy czy Bartosz „bejott” Jakubowski, reprezentant kraju oraz jedyny przedstawiciel Polski w rozgrywkach międzynarodowych rangi regionalnej na platformie Xbox One. Najważniejszymi rozgrywkami dla klubu w tym roku były eliminacje do Mistrzostw Świata oraz Ekstraklasa Games, czyli oficjalny turniej EA przy współpracy z Ekstraklasa S.A.
 Zapraszamy na kanały social media naszej drużyny,
 gdzie będziecie mogli śledzić poczynania naszych zawodników!


Facebook.com/ArkaeSports

Twitter.com/Arka_eSports

 

 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia