TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.04.2019

Czas na Miedź Legnica

Arka wróciła z Zabrza na tarczy i wciąż szuka sposobu na 3 punkty i zwycięstwo. W tych ostatnich spotkaniach najbliżej była w debiucie trenera Jacka Zielińskiego z Miedzią Legnica. Teraz z tym rywalem Arka zagra ponownie w czwartek. 

 

Wówczas się nie udało po stracie bramki w 89 min. Teraz wygrana to konieczność. Arka ma 4 punkty straty do legniczan i aby zmniejszyć ten dystans ponownie do minimum musi wygrać. To także szansa, aby nawiązać kontakt bezpośredni ze Śląskiem oraz Wisłą Płock. 

 

Nasz zespół w Zabrzu stracił punkty oraz na najbliższy mecz Nabila Aankoura, który będzie pauzować za żółte kartki.  Zagrożony pauzą jest Chris Maghoma.

 

Z powodu urazu boisko w Zabrzu opuścił Michał Janota i w najbliższych dniach po badaniach okaże się  na jak długo będzie pauzować. Podobnie ma się sytuacja z Rafałem Siemaszko, który odniósł uraz w starciu z innym zawodnikiem podczas jednych zajęć przed meczem w Zabrzu.

 

Niezależnie od wymuszonych roszad kadrowych w czwartek trzeba podjąć walkę i wygrać. 

 

Dzisiaj drużyna została podzielona na 2 grupy. Część zawodników uczestnicząca w pełnym wymiarze w meczu zaliczyła regenerację w sali fitness oraz odnowę biologiczną.

 

Pozostali zaliczyli trening wyrównawczy na boisku. 

 

tr

 

BILETY  NA MECZE RUNDY FINAŁOWEJ W GDYNI

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_2019_261dafc3b02976b62058824ee91325a1.jpg

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/baner_bilety_570x120_295f1e889b198f9e29a5873ddbbd9a41.jpg

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia