TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.03.2019

Dzień otwarty - nabór do klasy sportowej!

W sobotę 23 marca w godzinach 10.00 - 13.00 w Szkole Podstawowej nr 35 przy ul. Uczniowskiej 1 na gdyńskim Witominie, odbędzie się DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY dla rodziców i ich dzieci - którzy chcą kandydować do statusu ucznia - sportowca w piłkarskiej klasie IV w roku szkolnym 2019/2020.

 

Dyrektor mgr Janina Ostałowska wraz z gronem pedagogicznym oraz Zarząd Stowarzyszenia Inicjatywa ARKA Gdynia serdecznie zapraszają zarówno tych rodziców i chłopców, którzy są zdecydowani na kontynuację nauki połączonej z wzmocnionym rozwojem sportowym w naszym Klubie, jak i te osoby, które rozważają taką opcję, jednakże nie są jeszcze do niej przekonani.

 

DZIEŃ OTWARTY to będzie nie tylko okazja do poznania placówki i jej nauczycieli, ale przede wszystkim możliwość poznania szczegółowych założeń programu nauczania oraz systemu sportowego szkolenia w oparciu o porozumienie organizacyjne i merytoryczne z klubem ARKA GDYNIA.

 

Podczas Dnia Otwartego będą obecni nie tylko pracownicy Szkoły ale także klubowi trenerzy, którzy szczegółowo będą odpowiadać na pytania rodziców.

 

Szkoła Podstawowa nr 35 to placówka, której absolwentami jest nie tylko czterokrotna olimpijka Monika Pyrek, ale przede wszystkim aktualny Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, który podczas konferencji prasowej w dniu 23 lutego 2018 r. w hali Gdynia Arena mówił:

 

"Gdynianom leży na sercu dobro Arki. Dziś łączymy siły i podkręcamy obroty, aby wkrótce cieszyć się z jeszcze większych sukcesów. Miasto sukcesywnie inwestuje w infrastrukturę sportową oraz szkolenie dzieci i młodzieży. Jednym z priorytetów, jeśli chodzi o sport, jest budowanie profesjonalnych struktur w gdyńskich klubach. Żółto-niebieska piramida szkoleniowa funkcjonuje dobrze, co nie znaczy, że nie może być jeszcze lepiej. Silna Arka to nasz wspólny cel, do którego dziś znacznie się zbliżamy."

 

Szkoła Podstawowa nr 35 to przede wszystkim placówka ukierunkowana na nowoczesne zarządzanie talentami najmłodszych mieszkańców, co działa absolutnie spójnie z działaniami Klubu. SP 35 to grono ludzi wysoce wykształconych, którzy przygotowali już autorski projekt prowadzenia klas sportowych, w oparciu o optymalizację uzyskiwania wysokiego poziomu wiedzy przez uczniów - zawodników, w ramach podstawy programowej i zajęć pozalekcyjnych. I omówienie tego zamierzenia ma być głównym celem spotkania z rodzicami i zawodnikami, w dniu 24 marca 2019 r.

 

Podczas niniejszego wydarzenia rodzice i zawodnicy dowiedzą się ponadto o aktualnym stanie rozbudowy infrastruktury sportowej oraz dydaktycznej, będącej do dyspozycji uczniów. Nie zabraknie ponadto czasu na indywidualne konsultacje z Dyrekcją placówki oraz trenerami. Podczas spotkania odbędzie się ponadto prezentacja trenera klubowego - nauczyciela klasy piłkarskiej a także prezentacja wychowawcy klasy. Każdy z rodziców otrzyma regulamin klasy oraz program nauczania Szkoły. Nie zabraknie także niespodzianek.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/SP35_nabor_plakat_A3_2019_111201752a71f1bc5c27e625b591bd6e.jpg

 

 








Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia