TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

16.02.2019

Trenerzy po meczu w Sosnowcu

Trener Zbigniew Smółka po meczu w Sosnowcu ze smutkiem przyznał, że walka, determinacja oraz zaangażowanie piłkarzy nie wystarczyło dziś do zdobycia punktów. Szkoleniowiec gospodarzy podkreślał, że dzisiejsze zwycięstwo wiele dało Zagłębiu w kontekście walki o utrzymanie w Lotto Ekstraklasie.

 

 Zbigniew Smółka (Arka):

 

- Gratuluję Zagłębiu zwycięstwa po bardzo ciężkim boju. Widać było, że dla obu zespołów jest to bardzo ważny mecz i na pewno moim piłkarzom nie mogę odmówić serca i zaangażowania. Robiliśmy co mogliśmy, by tego spotkania co najmniej nie przegrać. Było wiele sytuacji z obu stron. Tak czasem bywa, że trafia się strzał z dystansu po rykoszecie i przegrywamy spotkanie. Na pewno nie musieliśmy go przegrać.


Narobiliśmy sobie bardzo dużo kłopotów, bo zaczynamy patrzeć w dół tabeli i robi się niebezpiecznie. My musimy punktować u siebie, bo wiadomo, że te wyjazdy są bardzo ciężkie. Był to jeden z meczów ostatniej szansy dla Zagłębia. My bardzo chcieliśmy go wygrać i zdobyć 3 punkty. Wszystko dobrze się układało, ale momenty dekoncentracji, naszego pecha i szczęścia przeciwnika spowodowały, że ten mecz – uważam, że znakomity dla kibiców – niestety dzisiaj przegraliśmy. Musimy się szybko podnieść i zdobyć 3 punkty w kolejnym spotkaniu.

 

 Valdas Ivanauskas (Zagłębie S.):

 

-  Był to dla nas bardzo ważny mecz pod względem psychologicznym. Inaczej byłyby ciężko. Było dziś trudno, gdyż było to ważne spotkanie w walce o utrzymanie Takie mecze są i będą. Zawodnicy wierzyli do końca spotkania w uzyskanie 3 punktów. Jesteśmy zadowoleni z wyniku, z gry oraz tego jak nasi zwodnicy zaprezentowali się na boisku.

 

Teraz ważny jest dla nas już kolejny meczy który rozegramy w Zabrzu w przyszłą sobotę. To zwycięstwo jest prezentem dla wszystkich, którzy wierzyli, że się uda – kibiców oraz zawodników na boisku.  

 

 

 BILETY NA MECZ PIASTEM GLIWICE!

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_2019_261dafc3b02976b62058824ee91325a1.jpg
 
 

SPRZEDAŻ KARNETÓW NA RUNDĘ WIOSENNĄ 2019

 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/banrerek_karnet_770_78592867933e206bbe51d460ae004275.jpg
 
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/baner_karnety_570x120_ec01ce103924ad60be4d57942875a760.jpg

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia