TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.09.2018

Arka Gdynia w grze EA SPORTS FIFA 19!

Już dziś premiera najpopularniejszej gry sportowej na świecie, EA SPORTS FIFA 19. Szósty raz z rzędu w grze pojawia się Ekstraklasa, ale tym razem jest jeszcze bardziej realistycznie odwzorowana.

 

EA Sports FIFA 19 to jedyny symulator piłki nożnej na rynku gier, posiadający licencję na obecność najlepszej polskiej ligi oraz grających w niej klubów. Oznacza to możliwość gry swoim ulubionym polskim klubem z rzeczywistym składem. W grze FIFA 19 znalazło się miejsce dla wszystkich 16 drużyn grających w LOTTO Ekstraklasie w sezonie 2018/2019 ich herbów i aktualnych strojów oraz kilkuset prawdziwych piłkarzy. Zobacz na screenach z rozgrywki jakie statystyki otrzymali czołowi zawodnicy, a także jak prezentują się w akcji drużyny.

 

Wybierając tryb fabularny możesz zostać mistrzem w opowieściach Aleksa Huntera, Danny’ego Williamsa i Kim Hunter. Każde z bohaterów dokona wyborów wpływających na ich piłkarską przyszłość i stanie w obliczu poważnych wyzwań. Poprowadź ich do sławy w UEFA Champions League i na mistrzostwach świata kobiet. Zbuduj zespół swoich marzeń z tysięcy piłkarzy dostępnych w najpopularniejszym trybie w serii FIFA. Wśród nowych funkcji FUT 19 znajdziesz dynamiczną zawartość UEFA Champions League, nowy tryb gry online Division Rivals i nie tylko. Poznaj smak najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych świata – UEFA Champions League. Ten legendarny turniej został wpleciony w praktycznie każdy tryb gry w FIFA 19 – włącznie z kilkoma nowymi.

 

Od taktyki po każdy kontakt z piłką – dzięki nowym funkcjom rozgrywki w grze EA SPORTS FIFA 19 gracz będzie miał kontrolę nad każdym aspektem meczu. Nowy system aktywnego prowadzenia piłki umożliwia lepsze panowanie nad futbolówką. Dynamiczna taktyka pozwala lepiej i łatwiej zmieniać sposób gry zespołu w trakcie meczu. Przebudowane walki o piłkę czynią rywalizację o bezpańskie piłki bardziej dynamiczną i w większym stopniu uzależniają rezultat od umiejętności gracza. System wyczucia czasu przy strzałach zwiększa wpływ gracza na uderzenia na bramkę.

 

Zagraj Arką Gdynia! #ArkaRazem
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia