TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

06.08.2018

Zawodnicy po meczu

Arkowcy po meczu byli nieco rozczarowani remisem. Podkreślali dwie świetne sytuacje Aleksandra Koleva.

 

 

Pavels Steinbors:

 

Znowu notujemy remis w meczu wyjazdowym. Myślę, że byliśmy bliżej odniesienia zwycięstwa niż Cracovia i szkoda, że skończyło się tylko remisem, bo mogliśmy sięgnąć po 3 punkty. Aleks miał poprzeczkę i słupek, ale nic nie chciało mu wpaść. Będziemy go wspierać, pomagać mu i myślę, że strzeli dużo bramek dla Arki.

 

Adam Marciniak:

 

Czujemy niedosyt po tym meczu, bo przyjechaliśmy tutaj po 3 punkty. Stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji, była poprzeczka, słupek, ale nie jesteśmy zadowoleni, bo cały czas czekamy na zwycięstwo. Kwestia podróży autokarem zamiast samolotem nie miała wpływu na naszą grę. Czasami takie sytuacje się zdarzają. 

 

Cracovia postawiła trudne warunki dzisiaj. Skoro nie wygraliśmy, to nie mogę powiedzieć, że było inaczej. Jak wspomniałem, liczyliśmy na zwycięstwo, ale teraz nie ma co się nad tym rozwodzić. Myślę, że zwycięstwo przyjdzie w kolejnym meczu, bo cały czas się docieramy i nasza gra wygląda coraz lepiej. 


mz, kk

 

 OD PONIEDZIAŁKU SPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZ ARKA - GÓRNIK ZABRZE
 
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_f06ffc43d79db3c148dbaeeb85ad7139.jpg

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia