TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

09.05.2018

Piłkarze po meczu z Cracovią.

Wreszcie Arka wygrała. W meczu tym zadebiutował Jan Łoś, a na boisku po raz pierwszy od  września 2017, w doliczonym czasie gry pojawił się Krzysztof Sobieraj, zaliczając 264 występ w barwach Arki.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/W_SZ0771_6796f38649e19a4d4721be6625da8f96.jpg

Patryk Kun:

 

Wyszliśmy od początku z nastawieniem, by zagrać dobrą piłkę i moim zdaniem dobrze to wyglądało. Od pierwszej minuty mieliśmy przewagę, co udokumentowaliśmy bramką. Mogliśmy szybciej strzelić na 2:0, gdyż mieliśmy ku temu sytuacje. Cieszy to zwycięstwo, bo mieliśmy passę porażek, którą dziś udało się przełamać i mam nadzieję, że to dobry prognostyk przed kolejnymi meczami.


Występy w pucharze wpływały na postawę w lidze. Było dużo rotacji w składzie i te mecze ligowe nie zawsze wychodziły tak, jakbyśmy chcieli. Puchar też był dla nas ważny, a w lidze mieliśmy bezpieczną przewagę. Teraz ten mecz z Cracovią był dla nas fajnym przełamaniem.


Zawsze liczę, że będę grał, tego chcę, ale zobaczymy, jak trener to poukłada. Mamy jeszcze dwa mecze, chcemy się godnie pożegnać z ligą, bo walczymy o jak najwyższą lokatę. Główny cel już osiągnęliśmy i teraz chcemy po prostu wygrywać, bo po to wychodzi się na boisko.

 

Krzysztof Sobieraj:

 

Skandowanie trybun? To miłe. Nigdy nie zabiegam o takie rzeczy, nawet to tonuję. Głupio mi trochę było...

 

Wszedłem, bo była potrzeba chwili. Trener mnie potrzebował na boisku. Na tych wieżowców z Cracovii trener chciał podwyższyć skład, a sporo chłopaków pauzowało za kartki, było kontuzjowanych i trener sięgnął po mnie. Wszedłem na kilka minut i myślę, że spełniłem założenia trenera. Trochę wspomnienia powróciły, było bardzo miło, no i Arka wygrała.  Statystyki moje są więc na dobrym poziomie.

 

Jako zespół zagraliśmy bardzo fajne spotkanie, na luzie. Chłopcy się pozbierali po pucharze, po tych meczach, gdzie graliśmy co kilka dni i ogromny za to dla nich szacunek. Dzisiaj uważam, że kibic wychodził ze stadionu zadowolony, bo byliśmy zespołem lepszym.

 

Znając Michała Probierza, wiem, że nikt nie może się czuć u niego swobodnie i kilku zawodników pewno zapłaci głową za to spotkanie. Trener nie lubi przegrywać, ale my zagraliśmy lepiej, mądrzej i w końcu wygraliśmy.

 

Mocno szykuje się już do spotkania ze Śląskiem. Już dzisiaj zapraszam kibiców serdecznie na moje pożegnanie w tym meczu. Mam nadzieję, że dane mi będzie zagrać, liczę że od początku i podtrzymać statystyki wygraną.

 

Cały czas podkreślam, że funkcjonuję tutaj jeszcze dzięki chłopakom, którzy darzą mnie ogromnym szacunkiem, wyrażają go na każdym kroku i dzięki nim jestem w szatni. Chcą mojego wsparcia i jestem im potrzebny. Bardzo mnie to cieszy i jest to dla mnie bardzo ważne.

 

tryb

SPONSOR MECZU:

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/polnord_trawa_bc4434587ff5dbf60fa5a4c4e162aa9f.jpgPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia