TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.11.2017

Mocny trening w dobrych nastrojach.

Do meczu z Sandecją zostały dwa dni, więc Arkowcy optymalizują swoje treningi wyłącznie pod kątem sobotniego starcia. W tym celu w czwartek trening na boisku odbył się w godzinie rozegrania meczu i w dużej części na płycie Stadionu Miejskiego.

 

Zanim drużyna wyszła na murawę, wszyscy spotkali się na analizie poświęconej drużynie z Nowego Sącza. Skupiono się na wybranych elementach gry przeciwnika, a wszystko jak zwykle miało miejsce w sali konferencyjnej.

 

 

Później nasz zespół zameldował się na boisku bocznym. Tam trenerzy zaordynowali rozgrzewkę, która była solidnym wprowadzeniem do dzisiejszych zajęć.

 

Niedługo później podopieczni trenera Ojrzyńskiego przeszli na płytę stadionu. Tam w życie były wcielone niuanse związane z charakterystyką gry Sandecji wskazane na wcześniejszej analizie. Skupiono się na stałych fragmentach gry, jak również nad wyprowadzeniem piłki i sposobem rozgrywania akcji.

 

 

Jak zawsze wykazać się mogli wszyscy – zarówno napastnicy, jak i obrońcy, na bramkarzach kończąc. Podopieczni trenera Krupskiego są już od dłuższego czasu w wyśmienitej dyspozycji i potwierdzają to także w pojedynkach z naszymi zawodnikami na treningach.

 

 

Humory w naszej ekipie dopisują, ale trudno, aby było inaczej, jeśli wygrało się poprzedni, bardzo trudny mecz ligowy. Liczymy na podobny scenariusz w sobotę i umocnienie pozycji żółto-niebieskich w górnej ósemce.

 

Skubi 

 

 

                                                                          ***

Ruszyła sprzedaż biletów na wszystkie mecze rozgrywane w Gdyni do końca 2017 roku!


 Zapraszamy do udziału w wydarzeniach na Facebook.com/ArkaGdyniaSSA gdzie czekać na Was będą min. konkursy biletowe oraz wiele informacji dot. każdego spotkania!


 KUP BILET NA MECZ Z GÓRNIKIEM ZA 8 PLN!

 ARKA GDYNIA vs SANDECJA NOWY SĄCZ - wydarzenie Facebook

 ARKA GDYNIA vs  CHROBRY GŁOGÓW - wydarzenie Facebook 

 ARKA GDYNIA vs GÓRNIK ZABRZE - wydarzenie Facebook  

 

 

 

                              #ArkaRazem 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia