02.10.2017

Skorzystać z przerwy. W piątek sparing z Olimpią Grudziądz.

Ponownie ze względu na mecze eliminacyjne reprezentacji mamy 2 tygodnie przerwy w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy.

Zespoły uczestniczące w rozgrywkach mają zapewne do niej różne nastawienie. Dla tych, którzy mieli słabą serię będzie ona jak najbardziej przydatna.

Pod koniec sierpnia Arka wchodziła w taką przerwę po dwóch porażkach 0:3 z Pogonią i Lechem. Po tamtym okresie Arka wrzesień zaliczyła do udanych (2 wygrane w lidze, 2 remisy i wygrana w 1/8 PP). Trener Leszek Ojrzyński spokojnie podchodzi do statystyk i wie, że zespół ma nadal nad czym pracować.

16  Piast Gliwice 4 0 0 0 4  1-6

Arka rozpoczęła dzisiaj zajęcia na swoich obiektach.

Trenerzy  zaordynowali  ćwiczenia wzmacniające, był solidny akcent biegowy oraz gra.

Wśród trenujących nie było powołanych do reprezentacji: Pavelsa Steinborsa  (Łotwa), Luki Zarandii (U-21 Gruzji) oraz Michała Żebrakowskiego (kadra U-20).

Na piątek o 12.00 zaplanowano sparing w Grudziądzu z Olimpią.