TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.09.2017

Panie Tomku dziękujemy!

W tym miesiącu kończy się kadencja obecnej Rady Nadzorczej. Skład nowej powinniśmy poznać wkrótce po walnym zebraniu akcjonariuszy.

 

Już dzisiaj wiemy, że w składzie nowej Rady nie zasiądzie obecny jej Przewodniczący Pan Tomasz Banel.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/pp_wigry_32_e4e590db96a75cd09e8757816da0e59f.jpg

W ub. miesiącu Pan Tomasz Banel zakończył swą 18-letnią misję w Urzędzie Miasta, jako Naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji.

 

Jako przedstawiciel Miasta, Tomasz Banel był przewodniczącym Rady Nadzorczej Arki od września 2014 roku.

 

Kończąc kadencję Pan Tomasz Banel przekazał na nasze ręce podziękowania dla wszystkich "Arkowców", z którymi miał przyjemność na rzecz Klubu Arka Gdynia współpracować.

 

Oto ich treść:

 

To był niezwykły czas: troski, wizyt, spotkań, wielogodzinnych rozmów, nadziei z emocją i ogromną wiarą, że to co robimy mas sens i choć trudne, jest absolutnie tego warte. Od stanów rozczarowań i bezsilności, po te najpiękniejsze – euforii i wzruszeń.

 

Chciałbym podziękować Wszystkim, których spotkałem na żółto-niebieskim szlaku. Tym, którzy nam Arce Gdynia pomagali i wspierali - Sponsorom oraz tym, którzy odmawiając motywowali do jeszcze większego wysiłku.

 

Szczególne podziękowania kieruję do Prezydenta naszego Miasta Wojciecha Szczurka, Prezesa Wojtka Pertkiewicza, z którym przez blisko 7 lat mogłem dzielić obowiązki i pasję, oraz szanownych Kolegów z Rady Nadzorczej. Zdecydowanie do Was - "Arkowcy!"

 

Stabilizacja finansowa, awans do Ekstraklasy, Puchar Polski, Superpuchar Polski, aż po udział w Europejskich Pucharach! To był niezwykły czas!

 

Czuję się wyróżniony, że mogłem uczestniczyć w najlepszych chwilach w historii naszego Klubu!

 

Do zobaczenia na trybunach!

Tomasz Banel - "Arkowiec"

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_9789_6354dabca6c1a5c1fbea0551b11e7025.jpg

Podziękowania za współpracę z Przewodniczącym Tomaszem Banelem przekazał Prezes Zarządu Wojciech Pertkiewicz.

 

Wyrażam ogromne podziękowania za możliwość owocnej współpracy, której zwieńczeniem było wyjście Arki na spokojne wody. Przeszliśmy wspólnie wiele niespokojnych burz, ale dzięki ogromnej kompetencji i zaangażowaniu Pana trzymaliśmy się obranego kursu. 

 

Awans do Ekstraklasy, zdobycie Pucharu Polski i Superpucharu to najlepsza nagroda za Pana serce do pracy na rzecz Arki Gdynia!

 

Dziękuję za wszystkie bardziej i mniej burzliwe posiedzenia Rady Nadzorczej. Dziękuję za wsparcie!

 

Do zobaczenia na meczu!

 

TAG !

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia