TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.09.2017

100 lat trenerze!

50 urodziny obchodzi dzisiaj trener Tomasz Wroński!

 

Trener jest wychowankiem gdyńskiej Arki, który zagrał we wszystkich kategoriach wiekowych w żółto - niebieskiej koszulce, od trampkarzy zaczynając na  I zespole seniorów kończąc.

 

Współautor dwóch awansów do 2 ligi (1985,  1988).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W swojej trenerskiej karierze dotychczas pracował z wieloma rocznikami, jednakże w dotychczasowej historii klubu zapisał się jako pierwszy szkoleniowiec, który wraz z rocznikiem 1982 awansował do pomorskiej ligi makroregionalnej!

 

Poza prowadzeniem zespołów młodzieżowych zapisał się także jako twórca aktualnego "Programu szkolenia dzieci i młodzieży w SI "ARKA " Gdynia w roku 2010 i w latach następnych", już jako ówczesny koordynator grup młodzieżowych w Stowarzyszeniu.

 

Tomasz Wroński to bardzo dobry  pedagog i życzliwy dla innych współpracowników szkoleniowiec. Jako absolwent aż trzech kierunków studiów, jest jednym z najlepiej wykształconych trenerów w naszym klubie.

 

Na co dzień pracuje także zawodowo jako cieszący się w Gdyni dużym autorytetem, Kierownik Zespołu ds. Wsparcia dziecka i rodziny Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

 

Sportowo nadal aktywny, startuje m.in. w cyklu biegów odbywających się w Gdyni.

 

Na kolejne lata życzymy dalszego zapału i sukcesów w pracy zawodowej!

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia