TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.09.2017

Dzień przed Wisłą Kraków.

Nieco ponad dobę do meczu ligowego w Gdyni.  Czekamy na wznowienie rozgrywek i liczymy, że żółto-niebiescy pokuszą się o zdobycie 3 punktów.

 

Rywalem Wisła Kraków, z która mamy rachunki do wyrównania za porażkę w rundzie wiosennej.  Wskazówką niech będzie dla naszej drużyny wygrana w Gdyni 3:0. Bilans spotkań trzeba poprawić!

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/SSPL9976_0fa38b15fc3feee625e5c97bc22ca3f1.jpg

Wszyscy oczekują walki, zaangażowania i tej Arki z początku ligi oraz meczów pucharowych. O tym mówił także trener Leszek Ojrzyński.

 

Zawodnicy podczas przerwy na reprezentację mieli kilka odpraw, analiz, rozmawiali także ze sobą i wiedzą jakich błędów mają unikać.

 

Mamy nadzieje, że przy wsparciu kibiców wrócą nam ścieżkę zwycięstw. Dzisiaj nasz zespół trenował ma płycie głównej stałe fragmenty gry. 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/SSPL9973_6d189785e0f6642666eb2167bb02290c.jpg

Trener Leszek Ojrzyński musi podjąć decyzję, kto jutro wyjdzie na murawę i znajdzie się w wyjściowej 18-stce. Kilku zawodników jeszcze nie może być branych pod uwagę po kontuzjach. Każdy niezależnie od wyboru musi być zdeterminowany i gotowy na podjęcie walki z wymagającym rywalem jakim jest Wisła kraków.

 

Trener gości Kiko Ramirez zbroi wciąż zespół, ale ma także respekt do naszej drużyny.

 

Arka Gdynia to rywal waleczny. W każdym meczu z ich udziałem, który widziałem, nie oddawali łatwo pola do gry. Mają dobrych zawodników i tak naprawdę to może być jeden z najtrudniejszych wyjazdów w Ekstraklasie - przestrzegał na konferencji przed wyjazdem do Gdyni.

 

Podobnie jak w Arce, kilku zawodników Wisły dochodzi do pełnej sprawności i nie pojawi się w Gdyni: Są to: Zdenek Ondrasek, Paweł Brożek, Fran Vélez, Vullnet Basha oraz Jakub Bartkowski. Wraca do składu Arkadiusz Głowacki.

 

Liczymy na emocjonujące spotkanie!

 

tr

 

BILETY NA WISŁĘ KRAKÓW I ZAGŁĘBIE LUBIN!

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_lotto1_3d1f3c8fe2373f0d6b6c82d4a0dbc79a.jpg

 

 

Zachęcamy do zakupu biletów w punktach sprzedaży, których pełna lista znajduje się TUTAJ oraz poprzez stronę internetową.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_c199ddb88db1a112e1578518ccb531fe.jpg

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia