TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

25.07.2017

Kibice Kibicom!

Drodzy Kibice!

 

Już w czwartek historyczne spotkanie Arki Gdynia w meczu 3 rundy eliminacji do fazy grupowej Ligi Europy, w którym Arkowcy na własnym boisku podejmą drużynę duńskiego FC Midtjylland.

 

Arka Gdynia - FC Midtjylland, czwartek (27.07.) godz. 20:00

 

Wiesz, że nie będziesz mógł uczestniczyć z nami w tym piłkarskim święcie, a posiadasz karnet na cały sezon? Możesz anulować swój karnet na najbliższy mecz i udostępnić swoje miejsce do zakupu innym kibicom! Wypełnijmy Stadion po brzegi i głośnym dopingiem nieśmy naszą drużynę do upragnionej Ligi Europy!

 

 

Jak to zrobić? W bardzo prosty sposób!

 

Wystarczy wysłać maila* na adres bilety@arka.gdynia.pl z informacją, że nie będzie Cię na meczu i wyrażasz zgodę na anulowanie Twojego karnetu na czwartkowy mecz. Podaj swoje dane: imię, nazwisko, pesel i gotowe! Twoje miejsce trafi do otwartej sprzedaży i dzięki Tobie ktoś zyska możliwość obejrzenia tego emocjonującego wydarzenia na stadionie Miejskim w Gdyni. Możliwość anulowania karnetu na mecz Arka Gdynia - FC Midtjylland będzie dostępna do środy (26.07.) do godz. 18:00.

 

* UWAGA! Maila z prośbą o anulowanie karnetu prosimy wysłać z adresu mailowego przypisanego do danego profilu - warunek konieczny!

 

Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia