TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

21.07.2017

Piłkarze po meczu: Mogliśmy wycisnąć więcej.

Zremisowany mecz w Niecieczy przyniósł Arce jeden punkt, do którego nasi zawodnicy podchodzą z dużym szacunkiem, ale też mają świadomość tego, że mogli wrócić do domu z kompletem punktów. Zdobyte "oczko" będzie tym bardziej cenne, gdy potwierdzą się ich słowa, że Sandecja będzie w lidze regularnie punktować, zwłaszcza w roli gospodarza.

 

 

Damian Zbozień:

 

- Z ciężkiego meczu, bo wyjazdowego, wywozimy punkt, który musimy uszanować. Szkoda, bo mieliśmy swoje sytuacje, klarowniejsze od przeciwnika. Wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwy teren, bo beniaminkowie wchodzą rozpędem do Ekstraklasy, tak jak my przed rokiem. Oczekiwaliśmy trudnego meczu i taki był. Warunki do gry też były ciężkie i choć mogliśmy z tego meczu wycisnąć więcej, to cenimy ten punkt.

 

 

Patryk Kun:

 

- Pierwsza połowa była słabsza w naszym wykonaniu. Sandecja miała wtedy chyba niewielką przewagę, ale my też mieliśmy swoje sytuacje. W drugiej połowie to my przejęliśmy inicjatywę. Ja miałem swoją sytuację meczową, którą powinienem zamienić na gola. Gdyby tak się stało, na pewno łatwiej by nam się grało. Nie wpadło, a my zremisowaliśmy i uważam, że ten punkt trzeba uszanować, bo tu jest ciężki teren i Sandecja na pewno nie będzie dostarczycielem punktów. Trzeba teraz wrócić do Gdyni i szybko się regenerować.

 

W nowym zespole czuję się świetnie, staram się dawać z siebie 100% w każdym meczu i każdym treningu. Chcę dawać trenerowi sygnały, że warto na mnie stawiać i w ten sposób chcę pracować cały czas. 

 

pucha, Skubi 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia