TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

21.07.2017

Trenerzy po meczu Sandecja - Arka.

Po dzisiejszym meczu obaj trenerzy byli zgodni, że zdobyty punkt należy szanować. Zarówno Arka, jak i Sandecja chciały wygrać. Wydarzenia boiskowe potoczyły się tak, że  dziś w Niecieczy nie padła żadna bramka.

 

Leszek Ojrzyński (Arka):

 

- Przyjechaliśmy tutaj z zamiarem wygrania tego spotkania. Zagraliśmy na zero z tyłu, ale z przodu też nam nic nie wpadło. Mieliśmy doskonałą sytuację bodajże w 64 min., kiedy Gliwa fantastycznie obronił. Mieliśmy też rzut wolny, choć moim zdaniem ręka była w polu karnym. No trudno.. To była stykowa sytuacja i trzeba to będzie na spokojnie przeanalizować. Te rzut wolny też mogliśmy lepiej wykonać. Mieliśmy rzuty rożne, które nam nie wychodziły. W tych momentach mogliśmy pokusić się o bramkę, ale jej nie zdobyliśmy.

 

Końcówka była nerwowa. Były duże przestrzenie w środkowej strefie, a nawet trochę chaosu. Mogliśmy też stracić bramkę. Trzeba uszanować ten punkt, bo jest to punkt zdobyty na wyjeździe. Nie daliśmy Sandecji zdobyć historycznej bramki i zaliczyć zwycięstwa w Ekstraklasie. Obie drużyny dopisały sobie po jednym punkcie. 

 

Przed nami następne wyzwanie - mega wyzwanie, bo europejskie puchary są dla nas nowością. Trochę godzin zajmie nam powrót do Gdyni, potem trzeba się szybko zregenerować, bo już w czwartek gramy kolejne spotkanie.

 

Radosław Mroczkowski (Sandecja): 

 

- Były w naszej grze fragmenty pozytywne, ale też takie, gdzie było sporo chaosu i nie do końca wychodziło to, co chcieliśmy dziś zaprezentować. Dlatego mecz był nieco szarpany. Ważne, że nie straciliśmy bramki. Mierzyliśmy się z solidnym zespołem, który zaraz będzie grał w pucharach. Cel minimum osiągnęliśmy.

 

Jeszcze dużo pracy przed zespołem, żeby to wszystko dobrze działało. Czas będzie pracować na naszą korzyść, będziemy zbierać doświadczenie, ale też myślę, że w końcu zaczniemy zdobywać bramki. Ambicji i chęci zdobycia 3 pkt. dziś moim zawodnikom nie zabrakło. Nie płaczemy z powodu remisu, ale też nie jesteśmy jakoś mega zadowoleni.

 

KK

 

WCIĄŻ MOŻNA NABYĆ KARNETY NA CAŁY SEZON, KTÓRE DAJĄ GWARANCJĘ MIEJSCA NA ELIMINACJE LIGI EUROPY!!!
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/arka_karnety_2017_770x390_0617a3635a8b18108dfaa7ec93dd33bf.jpg

 

 BILETY NA LIGĘ EUROPY OD PIĄTKU

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_arka_2017_uefa_v2-1_9bc0b8e1296d6f5a7491fca6ec03ad81.jpg

 

 

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia