TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

11.04.2017

Zapoznanie i praca. Rozmowa z trenerem Ojrzyńskim.

Wczoraj oficjalnie nastąpiła zmiana trenera w Arce, a dzisiaj po raz pierwszy nowy szkoleniowiec miał okazję poprowadzić pierwsze zajęcia oraz udzielić wywiadu dla telewizji Arka TV.

 

Nasz zespół wyjechał do znanego Centralnego Ośrodka Sportu Cetniewo we Władysławowie, gdzie pozostanie do środy. 

 

 

Na treningu obecny był również Grzegorz Opaliński - asystent trenera Ojrzyńskiego, który uzupełnił skład sztabu szkoleniowego.

 

 

Kilku zawodników leczy jeszcze urazy. Na treningu obecni byli kontuzjowani Antoni Łukasiewicz oraz Rafał Siemaszko, którzy powoli przygotowywani są do wznowienia treningów. Wykluczony z zajęć jest Marcus da Silva.

 

 

Z zespołem pojechał min. Daniel Chmielnicki z drużyny juniorów (rocznik 1999).

 

 

Arkowcy zaliczyli dwie jednostki treningowe. Przed południem zawodnicy odbyli pierwsze zajęcia pod okiem trenera Ojrzyńskiego. Drugi trening zaplanowany był na godziny popołudniowe. Podobny cykl treningów czeka nas również jutro. Dzisiaj towarzyszyło zajęciom sporo mediów. Jutro trener chce popracować z zespołem podczas zajęć zamkniętych.

 

 

Po pierwszych zajęciach widać, że drużyna jest w pełni zmotywowana do ciężkiej pracy, a zgrupowanie we Władysławowie pozwala wszystkim na oczyszczenie głów pod okiem nowego trenera.

  

Arka Razem!

 

 sw

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia