TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

29.11.2016

Gdyńska Edycja Kampanii "Biała Wstążka.

Dzisiaj na stadionie pojawią się wolontariusze, którzy będą przypinać białe wstążki. promować będą Gdyńską Edycję Kampanii ,, Biała Wstążka” 25.11.-10.12.2016.

 

Kampania „Biała Wstążka” jest największą na świecie kampanią mającą na celu zatrzymanie przemocy wobec kobiet. Jest prowadzona w ponad 55 krajach. Została zainicjowana przez mężczyzn i jest przede wszystkim do nich skierowana. Ma na celu wywołanie dyskusji na temat przemocy wobec kobiet oraz wspieranie wszelkich działań na rzecz jej przeciwdziałania.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Bia%C5%82a-wst%C4%85%C5%BCka-2016_a7761f084550b9df6dd13e35ea11fe0f.jpg

 

Gdyńska Kampania odbywa się po raz ósmy i objęta jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdyni.  Przez 16 dni jej trwania organizatorzy: V LO i MOPS proponują udział w różnych zaplanowanych działaniach.

Wszystkich zainteresowanych poruszaną w kampanii problematyką zapraszamy do śledzenia strony internetowej www.białawstazkagdynia.pl, gdzie informujemy o wszystkich działaniach, które będą odbywały się podczas Kampanii.

 

Biała wstążka jest symbolem sprzeciwu wobec przemocy stosowanej przez mężczyzn wobec kobiet, a także osobistym zobowiązaniem noszącego ją mężczyzny, że nigdy nie będzie stosować, akceptować lub milczeć na temat przemocy wobec kobiet.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia