TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.11.2016

Arka Gdynia podejmuje Bruk-Bet Termalikę.

Żółto-niebiescy po imponującym początku sezonu nie zdobyli kompletu punktów już od sześciu kolejek i 19 września, kiedy pokonali na stadionie przy ul. Olimpijskiej Cracovię. Ta nieudana seria kosztowała ich niestety miejsce w pierwszej ósemce ligowej tabeli.

Jednak w niedzielę o godz. 15.30 na stadionie miejskim w Gdyni piłkarze trenera Grzegorza Nicińskiego stają przed szansą na powrót w okolice czołówki ekstraklasy. Jeśli pokonają rywala z Małopolski, mogą wyprzedzić aż cztery znajdujące się nad Arką drużyny. Zawodnicy nie ukrywają, że takie są właśnie ich zamiary. Najlepiej zespół z Niecieczy zna Dawid Sołdecki, który jeszcze w ubiegłym sezonie występował w tej ekipie. Nie jest on zaskoczony, że drużyna spod Tarnowa stała się rewelacją rozgrywek, zajmując obecnie bardzo wysokie, czwarte miejsce w stawce.

- To ekipa bardzo dobrze poukładana taktycznie - mówi Dawid Sołdecki. - Trudno jest im strzelić bramkę. Jednak w niedzielę postaramy się to zrobić.

Dawid Sołdecki dokładnie zna zalety większości graczy najbliższego rywala.

- Z Wojciechem Kędziorą grałem na treningach - mówi. - Groźny jest także Vladislav Gutkovskis. Ale trzeba trzymać „krótko” wszystkich ofensywnych graczy rywala, bo to jest ekstraklasa. Tutaj przypadkowych zawodników nie ma.

Ważna informacja dla kibiców. Jak wiadomo, komisja odwoławcza PZPN po karach, nałożonych po derbach z Lechią, zgodziła się ostatecznie na wpuszczenie na niedzielne spotkanie 3,5 tys. kibiców, w tym 2,5 tysiąca posiadaczy karnetów. Osoby, dysponujące karnetami na trybuny „Górka” i „Tory”, zobowiązane są przed meczem do pobrania wejściówki na sektor „Olimpijska” w kasach stadionu. Wydawane będą one do wyczerpania się puli. Kasy stadionu otwarte są dziś w godz. 13.30-20, w sobotę w godz. 10-15 oraz w dzień meczu od godz. 9. Wejście na obiekt odbywało będzie się za okazaniem zarówno karnetu, jak i wejściówki oraz dokumentu tożsamości.

 

 

Szymon Szadurski
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia