TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

06.07.2016

Informacja dotycząca sprzedaży karnetów w 3 etapie.

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami oraz przesyłanymi do Klubu zapytaniami dotyczącymi sprzedaży karnetów na nowy sezon, pragniemy poinformować, że:

 

W związku z nieprecyzyjną informacją dotyczącą okresów tzw. prolongaty karnetu wychodząc naprzeciw  tym posiadaczom karnetów z ub. sezonu, którzy z różnych powodów nie zakupili karnetów na nowy sezon w 1 i 2 etapie i zakupili je lub kupią w 3 etapie, przygotowaliśmy następującą ofertę*:

 

1.Dla tych, którzy jeszcze nie dokonali zakupu (mają karnet z ub.sezonu)  zakup karnetów w cenie promocyjnej  na warunkach z pierwszych dwóch etapów.

 

2.Dla tych, którzy dokonali już zakupu w 3 etapie (posiadali karnet z ub. sezonu), a nie została uwzględniona cena promocyjna, zapraszamy do odbioru vouchera (na 2 bilety) na dowolny mecz Arki w nowym sezonie, na trybunę, na którą został zakupiony karnet.

 

*do realizacji  tylko w biurze Klubu w godzinach od 9.00-16.00!

 

Za niedogodności przepraszamy i dziękujemy za przekazane uwagi.

 

Do zobaczenia na stadionie, a wcześniej także na prezentacji zespołu w Centrum Riviera oraz Spotkaniu Międzypokoleniowym na Górce!

 

Arka Razem!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia