17.09.2007

Juniorzy starsi Macieja Cieślika nie zwalniają tempa

Juniorzy Starsi Arka Gdynia SSA pokonali w Rumi drużynę Orkana Rumia 6 – 0 ( 1 – 0 ). Jest to kolejne efektowne zwycięstwo drużyny trenera Macieja Cieślika.

Mecz toczył się przy padającym deszczu i porywistym wietrze, który momentami uniemożliwiał arkowcom skuteczną grę. Kilka ze stworzonych sytuacji zostało zmarnowane przez naszych zawodników. W 41 minucie po dwójkowej akcji Damiana Bakuna oraz Marcina Pawłowskiego, padła pierwsza bramka, którą zdobył Marcin.
W drugiej części spotkania skuteczniejsza gra arkowców w ataku przyniosła kolejne 5 bramek. W 55 minucie po podaniu Sebastiana Karnata bramkę zdobył Damian Bakun. Dziesięć minut po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Wojciecha Ćwiklika najwyższy w drużynie Marcin Stefanik zdobył bramkę . W 70 minucie po uderzeniu z 20 metrów przepięknym golem popisał się Damian Bakun. W 73 minucie po indywidualnej akcji skrzydłem Marcina Pawłowskiego Mateusz Filipski podwyższył wynik na 5-0 . Arkowcy w 82 minucie przypieczętowali wysokie zwycięstwo nad Orkanem Rumia, gdy Sebastian Karnat strzelił z 16 metrów w sam róg bramki.

ORKAN RUMIA - ARKA II GDYNIA 6:0 (1:0)
Bramki : Pawłowski, Bakun 2, Stefanik, Filipski, Karnat
Żółte kartki : Ćwiklik (Arka).
Skład : Elżanowski (60' Mierzejewski) – Kosicki, Woziński(70' Ostrowski), Stefanik, Nowak (46' Taube) – Bochentyn, Karnat , Bakun– Pawłowski, Filipski, Ćwiklik(60'Sychowski).

Kolejny mecz Juniorzy Starsi rozegrają 19.09.2007 ( Środa ) o godz. 17.00 z Gedanią Gdańsk. Mecz odbędzie się na obiektach GOSIR Gdynia.