15.05.2016

Mecze wypożyczonych. "Suli" z awansem!

Grali wypożyczeni z Arki zawodnicy.

Jeszcze w środę w 2 lidze  Stal Mielec z Robertem Sulewskim (grał 90 minut) w składzie wygrała 2:0 z Siarką Tarnobrzeg.

Gryf Wejherowo przegrał 1:2 ze Zniczem w Pruszkowie. Dawid Tomczak grał 76 minut (zmienił go Maciej Dampc i grał 14 minut).

W mijający właśnie weekend:

Kolejne 90 minut w zespole lidera 2 ligi Stali Mielec zaliczył Robert Sulewski. Jego zespół wygrał 3:0 u siebie z ROW 1964 Rybnik i zapewnił sobie na 3 kolejki przed końcem awans do 1 ligi. Robert zagrał w 29 meczach do tej pory w pełnym wymiarze czasowym!

Gratulujemy!

Gryf Wejherowo zremisował 1:1 ze Stalą Stalowa Wola. Maciej Dampc grał 90 minut, Dawid Tomczak 87 minut (zmienił go Maciej Koziara  i grał 3 minuty).

3 ligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki z Dawidem Kędrą w bramce wygrał na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:0.  Sebastian Szerszeń wszedł na boisko w 90 min. meczu.

W 4 lidze Pogoń Lębork  zremisowała na wyjeździe z Aniołami Garczegorze 0:0. Maciej Wardziński grał 70 minut.

Wcześniej w środę w meczu pucharowym w Luzinie (2:2 i wygrany w rzutach karnych 5:4) Maciej strzelił bramkę i grał 75 minut.