TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.03.2016

Edward Klejndinst, dyrektor sportowy Arki: Mamy jasno wyznaczony cel.

Już w niedzielę Arka rozpocznie rundę wiosenną. Nie jest tajemnicą, o co walczyć będą wkrótce żółto-niebiescy.

 

Po rundzie jesiennej gdynianie zajmują drugie miejsce w tabeli I ligi. Przed nimi znajduje się tylko Wisła Płock. Choć słowo "awans" ciężko przechodzi przez gardło działaczom gdyńskiego klubu, to jednak wiadomo, że to właśnie będzie cel Arki w rundzie wiosennej.

 

- Interesuje nas dobry wynik. Chcemy, aby drużyna była coraz lepsza, aby spełniła oczekiwania nie tylko nasze, ale także kibiców oraz wszystkich, którzy są związani z piłką i życzą nam bardzo dobrze - mówi Edward Klejndinst, dyrektor sportowy Arki.

 

W zimowym okienku transferowym gdynianie solidnie się wzmocnili. Mają w swoim składzie kilku naprawdę dobrych piłkarzy, którzy mogą zapewnić im jakość w rundzie wiosennej. Ale czy też awans?

 

- Ligi nie wygrywa się 11 zawodnikami, potrzebujemy dwudziestu paru piłkarzy. Trener może ustalać kadrę meczową zależnie od dyspozycji, kartek, kontuzji, może układać zespół w zależności od tego, jaka jest sytuacja kadrowa czy od konkretnego przeciwnika - tłumaczy Klejndinst.

 

Trener Grzegorz Niciński na pewno nie ma powodów do narzekania przed niedzielnym meczem, jak i całą rundą. Działacze spełnili bowiem wiele jego oczekiwań.

 

- Okno transferowe oceniamy jak najbardziej na plus. Zawodnicy, którzy do nas doszli, są znani i doświadczeni. Pomogą osiągnąć jasno wyznaczony jakiś czas temu cel - dodał dyrektor sportowy żółto-niebieskich.

 

Pierwszy krok w kierunku awansu gdynianie będą mogli zrobić w niedzielę. Wówczas zmierzą się w Katowicach z GKS-em (godz. 12.45).

 

ŁŻ
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia