TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

27.12.2015

Finisz zbiórki na obóz dla juniorów! KICKIN24 - Arka RAZEM!

To już końcówka zbiórki, podczas której gromadzimy fundusze na obóz zimowy dla naszych juniorów, na platformie crowdfundingowej KICKIN24!


 

Co to jest "crowdfunding"?
 
Crowdfunding opiera się na finansowaniu danego projektu przez zainteresowaną społeczność, która wieloma wpłatami zbliża zbierającego do osiągnięcia celu. 
 
Każdy z wiernych fanów żółto-niebieskich barw ma szansę dołożenia cegiełki w rozwoju naszego Klubu!
  
Celem zbiórki jest zebranie 21 000 PLN na obóz zimowy dla juniorów Naszego Klubu.
 
LINK do zbiórki. 
 
Zbiórka trwa od 16 listopada do końca roku, lub uzbierania pełnej kwoty (21 000 PLN)! 
 
 
Jak można przekazać swoją darowiznę?
 
Platforma KICKIN24 oferuje  dwie możliwości przelewów. Tzw. "szybkie przelewy" poprzez platformę PayLane oraz przelew kartą kredytową lub bezpośrednio z konta PayPal
 
Darowizny przekazywać można również poprzez klasyczny przelew. W tym wypadku wystarczy zaznaczyć odpowiedną opcję (zaznaczona poniżej czerwoną strzałką)  i samemu uzupełnić dane przelewu, które wyświetlą się na kolejnej stronie operatora.
 
Więcej informacji dotyczących funkcjonowania platform KICKIN24 uzyskacie TUTAJ.
 
 
 
Szkolenie młodzieży jest jednym z najważniejszych zadań nowoczesnych klubów piłki nożnej. 
 
Arka Gdynia w ostatnich latach udowodniła, że wielu z młodych zawodników dostaje później szansę gry w pierwszej drużynie. Niezwykle zależy nam rozwoju sportowym i osobistym naszych wychowanków, jak również na budowaniu świadomości i przywiązania do barw klubowych. 
 
Młodzi adepci futbolu poznają tajniki gry w trakcie regularnych treningów pod okiem wyjątkowej kadry trenerskiej. W trakcie wspólnych wyjazdów i obozów, na których oprócz szlifowania talentów sportowych, uczą się pracy w grupie, samodzielności i wytrwałości w dążeniu do osiągania kolejnych celów. Stają się dzięki temu nie tylko lepszymi sportowcami, ale i lepszymi ludźmi.
 
 
 
W ramach podziękowania dla wszystkich kibiców, którzy zdecydują się partycypować w zbiórce większymi kwotami, pragniemy przygotować drobne upominki za wsparcie żółto-niebieskiej młodzieży!
 
Wszystkie wpłaty powyżej 200 zł nagradzamy darmowym zaproszeniem dla dwóch osób na dowolny mecz w rundzie wiosennej.
 
Kibice, którzy zdecydują się na wpłaty powyżej 500 zł nagrodzimy darmowym zaproszeniem dla dwóch osób na dowolny mecz w rundzie wiosennej oraz koszulką meczową!
 
Wszystkie wpłaty powyżej 1000 zł nagrodzimy darmowym zaproszeniem VIP dla dwóch osób na dowolny mecz w rundzie wiosennej, koszulką meczową z podpisami drużyny oraz możliwością wykonania zdjęcia wraz z całą drużyną przed wybranym treningiem!*
 
*-  zdjęcie wykonamy przed wybranym treningiem, w dogodnym dla Państwa terminie. W celu ustalenia szczegółów sesji, oraz odbioru podarunków w wypadku zakończonej sukcesem zbiórki-  prosimy o kontakt z Klubem.
 
 
 
Zapraszamy do działania i wsparcia szczytnego celu!   Liczymy, że  razem pokażemy na co nas stać w myśl hasła ARKA RAZEM!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia