TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.07.2015

Pierwszy sparing drużyny Nicińskiego w Gdyni.

W sobotę, o godz. 11, na bocznym boisku przy Olimpijskiej piłkarze Arki zagrają w drugim sparingu podczas przerwy letniej. Ich rywalem będzie III-ligowa Gwardia Koszalin. Dla niektórych piłkarzy będzie to ostatnia szansa, aby przekonać do siebie trenera Grzegorza Nicińskiego. Natomiast już od poniedziałku kibice będą mogli nabywać karnety na sezon 2015/2016.

 

Klub podał również ceny pojedynczych wejściówek. Te będą regulowane w zależności od wyników Arki. Gdynianie rozegrają drugi w tym tygodniu, ale pierwszy na własnym boisku sparing w okresie przygotowań do sezonu 2015/2016. Przypomnijmy, że we wtorek Arka pokonała w Gniewinie Apoel Nikozja 2:1. Po tym spotykaniu z klubem pożegnał się jeden z testowanych piłkarzy, Szymon Sobczak. Natomiast na kontrakt zapracował sobie bramkarz Konrad Jałocha, który bronił 90 minut z mistrzem Cypru.

 

Kolejne dni testów zapewnił sobie wówczas Sebastian Szerszeń, a po meczu grono sprawdzanych przez Arkę piłkarzy powiększyli, Anglik Rashid Yussuff oraz Paweł Piceluk.

 

- Na pewno sprawdzimy przydatność tych piłkarzy w starciu z Gwardią. A co dalej? Zobaczymy - mówi Grzegorz Niciński, trener Arki. W porównaniu do poprzedniego meczu sparingowego, na boisku powinniśmy zobaczyć już Miroslava Bożoka. Pomocnik nie mógł zagrać z Apoelem, ponieważ nie zgodził się na to jego były klub, który miał z nim ważny kontrakt do 30 czerwca.

 

Fani Arki będą mogli zobaczyć drużynę w Gdyni już w sobotę. A od poniedziałku do sprzedaży trafią karnety na sezon 2015/2016, który rozpocznie się w pierwszy weekend sierpnia. Wówczas żółto-niebiescy podejmą spadkowicza z ekstraklasy, Zawiszę Bydgoszcz. Sprzedaż karnetów podzielona została na 3 etapy.

 

Od poniedziałku do 12 lipca będą mogły nabywać je osoby, które posiadały stałą wejściówkę na sezon 2014/2015 oraz rundę wiosenną 2015 i chcą wykupić te same miejsca. Od 13 do 19 lipca ruszy sprzedaż dla osób, które posiadały karnet na sezon 2014/ 2015, rundę wiosenną 2015 oraz rundę jesienną 2014 i chcą zmienić miejsce. Natomiast od poniedziałku 20 lipca karnet będą mogli kupić wszyscy chętni. Sprzedaż będzie odbywać się przez internet, jak i we wszystkich punktach partnerskich Arki.

 

W nowym sezonie Arka obniży ceny karnetów i biletów. Koszt pojedynczych wejściówek jak nigdy dotąd zależeć będzie od wyników zespołu.

 

W klubie wymyślono hasło: Ból porażki osłodzi obniżka, a po wygranej.. mała podwyżka. Dlatego też cena za mecz z GKS Katowice, który odbędzie się w 3. kolejce w Gdyni, w weekend 15-16 sierpnia, może być wyższa lub niższa od cennika podstawowego.

 

Porażka Arki spowoduje obniżenie ceny biletu na kolejny mecz o 1 zł - nie więcej niż o 6 zł od ceny wyjściowej i nie niżej niż cena 5 zł. Natomiast zwycięstwo drużyny powoduje podniesienie ceny biletu o 1 zł - nie więcej niż o 3 zł od ceny wyjściowej.

 

Tak zwana "gra o cenę" nie dotyczy biletów dziecięcych oraz sektorów rodzinnego i vip.

 

Dla szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, zorganizowanych grup sportowych (do 18 roku życia) wejście na mecze będzie bezpłatne. W grupie musi znajdować się minimum 10 dzieci/młodzieży i 1 opiekun na każde 10 dzieci. Kolejny opiekun (max. 1 opiekun na 5 dzieci) zapłaci 10 zł (wymagane wcześniejsze zgłoszenie).

 

Arka ma także specjalną ofertę dla firm, która oznacza rabat przy zakupie większej ilości karnetów: 10-proc rabat przy zakupie 10-20 karnetów, 20-proc rabat przy zakupie 20-50 karnetów, 30-proc rabat przy zakupie powyżej 50 karnetów.

 

Jest także oferta dla zamiejscowych Fan Clubów. Zniżka od 20 do 50 proc. w zależności od odległości od Gdyni. Wymagane wcześniejsze zgłoszenie Fan Clubu (min. 5 osób) wraz z listą członków i fotokopiami dokumentów potwierdzających miejsce zamieszkania. Zniżka dotyczy wyłącznie zakupu karnetów w siedzibie Klubu.

 

Z informacji dodatkowych warto wiedzieć:

 

- bilet ulgowy przysługuje młodzieży w wieku 14-18 lat oraz seniorom powyżej 65 roku życia

- bilet dziecięcy przysługuje dzieciom w wieku 5-13 lat

- wejście wyłącznie pod opieką osoby dorosłej - dzieci do lat 4 wchodzą gratis (bez zajmowania miejsca)

- karnet upoważnia do wejścia na pierwszy mecz Pucharu Polski rozgrywany w Gdyni

- odbiór karnetów możliwy od 15 lipca w siedzibie klubu. Do odbioru konieczne jest posiadanie potwierdzenia transakcji lub dokumentu tożsamości - wszystkie osoby, które zdecydują się na wybór zakupu karnetu z opcją wysyłki proszone są o sprawdzenie czy w profilu kibica podali adres zamieszkania, na który ma zostać wysłany karnet

 

mad
 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia