11.04.2015

Trener Wilczyński po meczu rezerw.

Po ostatnim gwizdku w Policach, trener Robert Wilczyński był rozczarowany końcowym wynikiem spotkania. Podkreślił, że był to dobry mecz jego zespołu, a o niekorzystnym rezultacie zadecydował brak skuteczności.

- Zagraliśmy dziś dobry mecz, wyglądaliśmy dużo lepiej niż w starciu z Leśnikiem Manowo. Praktycznie całe spotkanie byliśmy stroną przeważającą. Przez 90 minut przeciwnik oddał tylko dwa strzały na naszą bramkę i zdobył po nich dwa gole.

W drugiej połowie, przy wyniku 1:1, stworzyliśmy sobie dobre okazje do zdobycia kolejnej bramki. Niestety, zawiodła nas skuteczność. Jeżeli nie wykorzystujemy tak dogodnych sytuacji, jakie dzisiaj mieliśmy, to trudno wygrywać mecze.

Pozytywem w tym meczu była nasza dobra gra. Z tego można być zadowolonym.  Oczywiście z wyniku już nie, bo wyjeżdzamy z Polic bez punktów.