TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

31.10.2014

3 liga: Rezerwy jadą do Koszalina.

Trudny mecz czeka w najbliższy weekend nasze rezerwy. W 13 kolejce 3 ligi Arka II zmierzy się na wyjeździe z Gwardią Koszalin. Początek spotkania w niedzielę (02.11) o godz. 13.00.

 

Nasz najbliższy rywal prezentuje w ostatnich tygodniach znakomitą formę. Gwardia wygrała sześć meczów ligowych z rzędu i po 12 kolejkach prowadziła w tabeli z dorobkiem 25 pkt. Do meczu z Arką przystąpi jednak z drugiego miejsca, gdyż wcześniej swoje spotkanie wygrał Bałtyk Gdynia i objął na ten moment pozycję lidera.

 

W składzie drużyny z Koszalina znajdują się zawodnicy, którzy mają za sobą występy w Arce: Fabian Słowiński i Piotr Robakowski. Tradycyjnie już ważną rolę w zespole odgrywają Japończycy, w szczególności najskuteczniejszy strzelec Ryuki Kozawa (7 bramek). To jednak nie on, a Jakub Zejglic zapewnił Gwardii zwycięstwo 1:0 z Kaszubią w poprzedniej kolejce.

 

Z kolei Arka II ma na koncie 20 pkt. i zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli Grupy Bałtyckiej. W ostatniej kolejce, mimo ambitnej postawy, żółto-niebiescy przegrali z Gryfem Wejherowo 0:2, choć gdyby byli skuteczniejsi to wynik mógłby być dużo bardziej korzystny.

 

Trener Robert Wilczyński zdaje sobie sprawę, że w Koszalinie poprzeczka będzie postawiona bardzo wysoko. Tym niemniej liczy, że jego piłkarze podejmą walkę z Gwardią i wrócą do Gdyni ze zdobyczą punktową.

 

- Nastawienie do tego meczu jest takie, jak do każdego innego. Jedziemy po kolejne doświadczenie i po punkty, bo w dwóch poprzednich spotkaniach zasługiwaliśmy przynajmniej na remisy, ale nie udało się tego osiągnąć.

 

Pierwsza drużyna gra swój mecz ligowy już w piątek. Dlatego też szkoleniowiec rezerw będzie zapewne miał do dyspozycji niektórych zawodników, którzy nie wystąpią przeciw Chrobremu  lub zagrają w mniejszym wymiarze czasowym. Ostatecznie decyzje kadrowe zapadną  w drodze ustaleń między trenerami.

 

Trzymamy kciuki za żółto-niebieskich i czekamy na pomyślne wieści z Koszalina w niedzielne popołudnie!

 

kk
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia