TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.10.2014

Statystyka meczu Arka - Wigry.

Arka nie tylko nie zdołała wygrać po raz pierwszy w tym sezonie na własnym boisku, ale także nie zdobyła w meczu z Wigrami nawet jednego punktu. Mimo ambitnej postawy naszych piłkarzy w drugiej połowie, goście wygrali 1:0 po bramce Michała Kopczyńskiego w 18 min. spotkania.

 

Jak powiedział na konferencji prasowej trener Grzegorz Niciński, Arka zwłaszcza w pierwszej połowie zagrała nie tak, jak zamierzała. Mimo tego zdołaliśmy kilka razy zagrozić bramce Karola Salika. Aktywny był zwłaszcza Robert Sulewski, którzy aż czterokrotnie „zatrudniał” bramkarza rywali. Wigry oddały w cały meczu 6 celnych strzałów, wszystkie przed przerwą. Jeden z nich okazał się niestety skuteczny i zapewnił gościom komplet punktów…

 

 

Po zmianie stron Arka walczyła o zmianę niekorzystnego rezultatu, jednak mimo kilku okazji, nie udało się wyrównać. Niestety dobrej passy nie podtrzymał Michał Szubert, który trafiał do siatki w dwóch poprzednich meczach. Goście w drugiej połowie skupili się na obronie prowadzenia i ta sztuka im się udała. Trzy punkty jadą do Suwałk, a Arka będzie szukała okazji do rehabilitacji za tydzień w Bytowie.

 

Statystyka meczu Arka - Wigry

 

 Bramki

0/0

1/1

 Strzały

12/7

10/8

 Celne

8/5

6/6

 Niecelne

4/2

4/2

 Rzuty rożne

10/3

4/4

 Faule

13/6

12/3

 Spalone

4/3

3/0

 Żółte kartki

3/0

0/0

 Czerwone  

 kartki

0/0

0/0


w tabeli kolejno: mecz/1 połowa
 
kk Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia