TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.09.2014

W sobotę z Chojniczanką: Powiedziano już wszystko - teraz trzeba wygrać!

Przed sobotnim meczem powiedziano już praktycznie wszystko. Ilość udzielonych wywiadów przez prezesa zarządu, trenera Dariusza Dźwigałę i dyrektora sportowego pokazuje w jak istotnym i trudnym momencie Arka znalazła się już po 8 kolejkach tego sezonu.

 

6 punktów w 8 meczach, tylko 1 wygrana, 3 mecze przed swoją publicznością tylko z jednym remisem to czara goryczy , która jak określił prezes „mocno się przechyliła".

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_5498_0f5e67d08283a70d36b06bded52f2d6d.jpg

 

Wie o tym nasz szkoleniowiec i wie, o jaką stawkę jego zespół w sobotę zagra. „Wywoływany” do tablicy  dyrektor sportowy Czesław Boguszewicz, także w dniu wczorajszym odniósł się do wielu polemik i jasno zadeklarował, że jeśli trener Dźwigała odejdzie, on zrobi to samo. 

 

Będzie to więc dla nich dwóch osobiście pełne podwójnej dawki nerwów 90 minut. Mobilizacja w drużynie jest jednak ogromna  i przy wsparciu kibiców mamy nadzieję, czarny scenariusz, jakim byłby brak zwycięstwa w ogóle nie jest i nie będzie brany pod uwagę.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_5777_79fa7faedb9ebbbdd5bb705cbf1a8de4.jpg

 

Dziś drużyna zameldowała się na głównej płycie  Stadionu Miejskiego, a częścią zajęć była oczywiście gra taktyczna  z różnym ustawieniem zawodników. Co zrozumiałe był to ostatni materiał do przemyśleń dla naszych szkoleniowców  i  jego efektem będzie jutrzejsza 11-stka wyjściowa .

 

Co zrozumiałe zabraknie w niej kapitana Krzysztofa Sobieraja, który pauzuje za kartki. Trzy na koncie ma Michał Nalepa i musi uważać, jeśli chce jechać z tydzień z zespołem do Płocka.

 

Oczywiście apelujemy raczej o to, aby nasz zespół  „nie odstawiał nogi”,  gdyż w sobotę tylko 3 punkty dadzą komfort przygotowań do meczu z Wisłą, ale na razie liczy się tylko i wyłącznie mecz z Chojniczanką.  

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_1901_kopia_1a1e02448bf4fed0bf3b785200571fd4.jpg

 

Zapraszamy kibiców do wsparcia drużyny. Jak powiedział na konferencji prasowej Bartosz Ława: Arka Gdynia to jesteśmy my wszyscy: piłkarze, trenerzy, kibice oraz działacze. Potrzebne jest więc jutro wsparcie trybun! 

 

Podczas jutrzejszego spotkania przeprowadzona zostanie zbiórka na tzw. żółto-niebieskie wyprawki. Zebrane datki w całości zostaną przeznaczone na przybory szkolne (wyprawki), dla uczniów klas pierwszych, szkół podstawowych.

 

Oczywiście wszystkie przybory będą oznaczone herbem Arki i będą promować klub Arka Gdynia. Polecamy wszystkim kibicom wsparcie tej akcji. 

 

 

BILETY NA CHOJNICZANKĘ ZA 50%!!!

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILET_AG_2015_druk_006a2669d29bcdb017b6b95a2181add8.jpg

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia