TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.09.2014

Termalica coraz bliżej.

Mecz z liderem zbliża się wielkimi krokami. Wiemy, że dla naszego zespołu nie ma lepszego momentu na wygraną i tzw. przełamanie się niż spotkanie z najlepszą obecnie drużyną 1 ligi.  Za nami już 6 kolejek i wyniki najbliższych spotkań kształtować będą układ sił w rundzie jesiennej. Nasz zespół komplet punktów zdobył do tej pory tylko na wyjeździe w Tychach,  a więc czas na uradowanie Kibiców w Gdyni.

 

Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie i mamy nadzieję, że spotkanie z liderem wywoła rekordowe zainteresowanie .

 

Tak jak mówił wczoraj trener Dariusz Dźwigała, za chwilę nikt nie będzie pamiętał o ładnej grze Arki, a liczył zdobyte punkty. Po meczu w Legnicy pozostaje otwarte pytanie, na które mogą udzielić odpowiedzi wyłącznie nasi zawodnicy: Jak połączyć ładną grę, posiadanie piłki, ze skutecznością w ataku i … skuteczną defensywą.

 

O tym, że jest to możliwe przekonywał także dzisiaj w rozmowie z nami Michał Nalepa, który wierzy w pokonanie lidera. Dodał, że w obliczu dotychczasowych wyników najważniejsze jest to, aby być drużyną i dalej się wspierać.

 

Aby to osiągnąć dziś nasz zespół zajęcia poświecił głownie na elementy taktyki oraz doskonalenie dośrodkowań i uderzeń na bramkę.

 

Właśnie gra 11x11 na skróconym polu z wyznaczonymi strefami zakończyła dzisiejszy trening.

 

Jutro nasz zespół pierwszą cześć zajęć zaliczy na bocznym boisku, a następnie uda się na płytę główną, gdzie odbędzie się cześć zamknięta dla mediów i Kibiców.

 

 

 ZAPRASZAMY DO ZAKUPU BILETÓW NA MECZ ARKA-TERMALICA!

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILET_AG_2015_druk_006a2669d29bcdb017b6b95a2181add8.jpg

 

 

 PARTNER WYDARZENIA: ARKA - TERMALICA

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/gdynia_sport2_7cc5043335b532de00d535471fad42b6.jpg

 

 

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia