Zwycięstwo Arki II na pożegnanie sezonu (relacja)

IV liga - 34. kolejka (ostatnia):

Arka II Gdynia - Bytovia Bytów 3:1 (2:0)

RELACJA

W ostatnim meczu sezonu rezerwy pokonały po dobrym spotkaniu czołowy zespół IV ligi Bytovię Bytów w stosunku 3:1. Już w 10 minucie arkowcy mogli uzyskać prowadzenie w tym meczu ale Piotr Remiszewski przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Bytovii. W 19 minucie spotkania Jarosław Felisiak opanował piłkę po rzucie rożnym w polu karnym i płaskim strzałem z odległości 14 metrów uzyskał prowadzenie dla naszego zespołu. Wynik do przerwy ustalił Piotr Zawadzki, który wyszedł do prostopadłego podania od Marcina Gosza i technicznym uderzeniem z pola karnego pokonał bramkarza gości. Po zmianie stron, w drugiej połowie obie drużyny rozgrywały szybki i dobry mecz, w którym oglądaliśmy dużo ciekawych akcji. W 70 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Bytovii, po którym goście uzyskali kontaktową bramkę. Nasz zespół bardzo szybko podwyższył prowadzenie w 76 minucie po strzale Tomasza Macha w długi róg bramki z prawej strony pola karnego. Młody zespół Arki II pokazał dzisiaj, że poprzez duże zaangażowanie i realizowanie podstawowych założeń taktycznych można zagrać dobry i zwycięski mecz.