TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

19.05.2014

Dopóki piłka w grze? Prezes i trener po porażce w Stróżach.

W tytule zawiera się pytanie czy warto jeszcze wierzyć w to, że nasz zespół może zająć jedno z miejsc dających awans do Ekstraklasy. Matematyczne szanse jeszcze są...

1 liga także poprzez ostatnie wyniki pokazuje, że niemal wszystko jest w niej możliwe. Niestety te sprzyjające okoliczności jakimi są wpadki liderów nie dają nic naszej drużynie, gdyż nie pomaga ona sobie w tym sama.


Arka wcześniej 3 bramki  straciła w tym sezonie jesienią u siebie ze Stomilem, a wiosną w pucharze w Lubinie. To pokazuje skalę tej porażki, która  stała się udziałem trenera Piotra Rzepki. On sam podkreślał dzisiaj, że za porażkę czuje się także odpowiedzialny.  Nasz zespół wpadł w dołek, który niestety po meczu w Stróżach się nie zmniejszył .

Trener, co zrozumiałe, widzi jeszcze szanse, póki takie są i musi zmobilizować zespół , aby w pojedynku z Puszczą zdobył wreszcie 3 punkty. Takie zadanie stawia drużynie także Prezes Pertkiewicz, dla którego porażka z Kolejarzem to także ogromny zawód.
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_5672_9e855b1ae9209766fddd0e4a290edb1a.jpg
 
Prezes podkreślał dziś, że drużyna musi zrozumieć, że gra nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla kibiców i godne pożegnanie z sezonem, a także z nimi dobrymi wynikami z Puszczą i Olimpią jest obowiązkiem.


To zadanie, które nasz zespół musi przyjąć "na klatę" i zrobić wszystko, aby tak się stało. Kibice mają różne wyobrażenie o tym w jakim składzie powinna grać w ostatnich meczach Arka. Niezależnie jednak od tego na kogo postawi trener Piotr Rzepka  kibice oczekują ambicji i determinacji.

Wypowiedzi Prezesa i trenera po meczu z Kolejarzem - video w załączeniu.

trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia