TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.03.2014

Statystyka meczu Tychy - Arka.

 W dzisiejszym meczu GKS-u Tychy z Arką Gdynia nie było zbyt wielu okazji strzeleckich z obu stron. O zwycięstwie żółto-niebieskich zadecydowała "główka" Michała Rzuchowskiego po idealnej centrze Radka Pruchnika. Oto jak wyglądało to spotkanie pod kątem statystyk.

 

Na boisku w Jaworznie dominowała walka. Obie drużyny pokazały dużo ambicji. Częściej na bramkę Arki uderzali tyszanie, ale tylko jeden strzał poszybował w światło bramki Michała Szromnika. Arkowcy dwukrotnie celnie strzelali na bramkę gospdoarzy. Pierwsze uderzenie było dziełem Adriana Budki, a druga próba Rzuchowskiego przyniosła efekt w postaci upragnionego gola.

 

O tym, że na boisku nie brakowało walki świadczy statystyka fauli. Pikarze GKS-u 16 razy przekraczali przepisy, a po zagraniach żółto-niebieskich sędzia 18-krotnie używał gwizdka. Indywiduwalne upomnienia trafiły jednak tylko do naszych rywali: Docekala i Gąsiora. To kolejny plus tego meczu, że udało się wrócić do Gdyni bez żadnych kartkowych "zdobyczy".

 

Statystyki meczu GKS Tychy - Arka

 

 Bramki

 0/0

1/0

 Strzały

 6/3

4/0

 Celne

 1/1

2/0

 Niecelne

 5/2

2/0

 Rzuty rożne

 2/0

3/0 

 Faule

 16/11

18/10

 Spalone

 1/1

1/0

 Żółte kartki

 2/1

0/0 

 Czerwone  

 kartki

 0/0

0/0

mecz/1 połowa
 
kk, statystyki za: gkstychy.info Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia