TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.01.2014

Wolne na horyzoncie. W sobotę sparing w Cetniewie.

Kończy się pierwszy tydzień obozu dochodzeniowego zaplanowanego przez nasz sztab szkoleniowy.  Jutro jego podsumowaniem będzie trzeci mecz sparingowy. W Cetniewie Arka o godz. 15.00 zagra z Wisłą Płock. To szósty zespół zaplecza Ekstraklasy, mający 1 punkt mniej od Arki. Po raz kolejny można zobaczyć transmisję live.

 

Poranek w piątek przywitał cześć zawodników zdecydowanie najniższą temperaturą spośród wszystkich dotychczasowych dni przygotowań. Trener Łukasz Radzimiński zadecydował więc, że zajęcia odbędą się nie w terenie, a w hali LA.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_4085_kopia_6700f0918edf4cd660d9a2e4748d607a.jpg

 

O 10.30 wszyscy, za wyjątkiem przeziębionego Marcusa,  stawili się na siłowni . Tam zaliczyli 3 serie  dwunastu wyznaczonych stacji.

 

Po południu niemal w porze sobotniego sparingu podobnie jak wczoraj drużyna wyszła na boczne sztuczne boisko GOSiR.  Trening trwał nieco ponad godzinę. 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_6334_kopia_3255a4afa6381c904450d1668e7c1d12.jpg

 

Trenerzy skupili się na kształtowaniu wytrzymałości  oraz podobnie jak wczoraj grach taktycznych.

 

Wśród zawodników którzy pojadą do Cetniewa i otrzymają swoją szansę na pokazanie się po Michale Nalepie, znaleźli się: Robert Sulewski, Radosław Robakowski, a także kończący wkrótce w lutym, podobnie jak dwaj wspomniani koledzy 20-urodziny Michał Jankowski.  Jesienią zaliczył 13 spotkań w 3 -ligowych rezerwach. 

 

Jutro po sparingu (przewidywana temperatura ok. – 8 stopni C, odczuwalna ok. -15 stopni C) zespół uda się na odnowę i zawodnicy otrzymają 2 dni wolnego.  

 

Wznowienie zajęć  we wtorek podobnym programem, co dzisiaj, a więc siłownią i treningiem na boisku.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia