TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.09.2013

Arka już w komplecie. Podtrzymać gdyńską passę z Miedzią!

Po dłuższej nieobecności spowodowanej udziałem w rozgrywkach kadry U-20 do Gdyni na poranny trening wrócili już niemal wszyscy nasi reprezentanci. Nie dotarł jedynie Michał Rzuchowski, który wróci nieco później od pozostałej trójki.

 

Tym samym trener Paweł Sikora ma już do dyspozycji wszystkich zawodników. Oczywiście co zrozumiałe dzisiaj  mieli oni nieco inny zakres ćwiczeń.

 

Nasz sztab chcąc uniknąć niespodzianek pogodowych wybrał dziś wcześniejszą porę zajęć niż zaplanowana godzina rozpoczęcia meczu.  Dzięki temu udało się zrealizować część treningu zarówno na bocznej płycie jak i potem typowo taktyczne zajęcia na murawie Stadionu.

 

Mecz z Miedzią to powrót do ligi i dla naszej drużyny szansa na wygraną przed własną publicznością po nieoczekiwanej porażce z Okocimskim.

 

Bilans spotkań między drużynami każe przypuszczać , że będzie to zacięte spotkanie niezależnie od  miejsca obecnie zajmowanego przez naszych sobotnich gości.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_2908_cd26900fec3186c69704ed19c2db9d07.jpg

 

Do tej pory  na 8 spotkań bilans wynosi: 4-1-3 br. 9-8 dla Arki. Regułą są wygrane gospodarzy tych spotkań. Dopiero Arce udało się w ub. sezonie przełamać tę niemoc i zremisować w Legnicy 1:1.

 

Przypominamy kibicom, że wszyscy nowi fani spotkanie z zespołem z Legnicy mogą zobaczyć za symboliczną złotówkę!

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia