TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.09.2013

Sprzedaż biletów na mecz z Miedzią Legnica! Bilety już od 1 zł!

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz  Arka Gdynia – Miedź Legnica. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 14.09.  o godz. 17.30 na Stadionie Miejskim w Gdyni. Drużyna mocno liczy na głośny doping kibiców! Specjalnie dla Was w tym meczu przygotowaliśmy promocje i konkursy!

 

PROMOCJA - NOWY PROFIL ZA 1ZŁ!

 

W ostatnich meczach na trybunach pojawia się coraz więcej kibiców i mamy nadzieję, frekwencja będzie stale wzrastać. Dlatego przygotowaliśmy dla was specjalną promocję, w której wszystkie osoby, które założą  profil kibica przed meczem z Miedzią Legnica będą mogły zakupić swój pierwszy bilet za 1 zł (promocja dotyczy sektorów TORY i GÓRKA). Jest to doskonała okazja dla stałych kibiców Arki, żeby zabrać ze sobą rodzinę bądź znajomych, którzy do tej pory jeszcze nie byli na meczu Arki Gdynia!

 

Nowy konkurs dla najmłodszych Kibiców  i ich Rodziców.

 

Spośród wszystkich biletów dziecięcych zakupionych do dnia 12.09. włącznie, wylosujemy jednego, młodego szczęśliwca, który będzie mógł wyprowadzić na murawę piłkarzy oraz Sędziów przed sobotnim meczem  z Miedzią! Warunkiem udziału w zabawie jest uzupełnienie danych kontaktowych w profilu kibica.


Serdecznie zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży (bilet tańszy o 3 zł) zarówno we wszystkich punktach, których pełna lista znajduje się w zakładce „Bilety i karnety” jak i przez Internet po zalogowaniu się na stronie www.bilety.arka.gdynia.pl.

Jednocześnie przypominamy o konkursie - spośród wszystkich osób, które zakupią bilety (w punktach sprzedaży lub za pośrednictwem strony internetowej) do dnia 13.09.2013 włącznie, rozlosowane zostaną 3 podwójne zaproszenia na kolejny mecz rozgrywany w Gdyni.

 

Przypominamy, że możliwość zakupu biletów online zostanie wyłączona na 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania.

 

Poniżej przedstawiamy listę banków, przez które można dokonać przelewu w systemie sprzedaży WWW:
Karta płatnicza (VISA, Mastercard - wypukłe, bądź internetowe)
MeritumBank Przelew
mTransfer
MultiTransfer
Przelew24 BZWBK
Pekao24Przelew
Płacę z Inteligo
Crédit Agricole e-przelew
Płacę z Nordea
PKO BP
Płać z ING
Płacę z Eurobankiem
Płacę z Alior Bankiem
Płacę z Alior Sync
Przelew z Raiffeisen Bankiem
Płacę z Millennium


 -----------


ZGODNIE  Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY.

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA.

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE.

Oznacza to, że kibic nie posiadający pełnego, zweryfikowanego profilu wraz ze zdjęciem, nie będzie miał możliwości zakupu biletu!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia