TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.09.2013

Piłkarz meczu: "Alek" goni Marcusa.

Przypominamy, że podobnie jak w ub. sezonie wybieramy najpopularniejszego/ najlepszego zawodnika Arki w meczach rozgrywanych na stadionie przy Olimpijskiej. W poszczególnych rundach będzie to  "Ulubieniec gdyńskiej publiczności".
 
W ub. sezonie jesienią wygrał Marcus da Silva, na wiosnę najlepszy był Marcin Radzewicz.
 
Nowy sezon Arka w Gdyni rozpoczęła od wygranej z GKS-em Tychy 3:0. Najlepszy zdaniem kibiców w tym meczu był Marcus i on został pierwszym liderem naszej kalsyfikacji.
 
W drugim meczu w Gdyni, Arka wygrała w Pucharze Polski z Ruchem Chorzów po dogrywce 3:2. Kibice oddający głosy w naszej sondzie ponownie postawili na Marcusa.
 
Kolejne spotkanie z Flotą wygrane 3:0 to ponowny popis naszych najskuteczniejszych zawodników. Kibice docenili 2 bramki Arkadiusza Aleksandra, kolejne trafienie Marcusa.
 
Po udanym wyjazdowym meczu w Nowym Sączu, kibice w Gdyni musieli przełknąć gorycz porażki w postaci niespodziewanej porażki z Okocimskim Brzesko. Honorową bramkę dla Arki zdobył Arkadiusz Aleksander.
 
Tym samym "Alek" po raz drugi z rzędu wygrał głosowanie kibiców. Pierwsze punkty w sezonie zdobył pewnie grający Krzysztof Sobieraj, który o dwa głosy wyprzedził lidera Marcusa da Silvę. Tym samym jego  przewaga nad wiceliderem zmalała do 3 punktów.  Liczymy, że w kolejnym meczu z Miedzią Legnica w sobotę 14 września o godz. 17.30.
 

Klasyfikacja meczu z Okocimskim:

 

1. Arkadiusz Aleksander 30% (113 głosów) - 5 pkt

2. Michał Szromnik 13% (51) - 4 pkt

3. Krzysztof Sobieraj 24% (49)- 3 pkt

4. Marcus da Silva 5% (47) - 2 pkt

5. Radosław Pruchnik  3%  (31) - 1 pkt


Łącznie na wszystkich oddano 382 głosy.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_2322_kopia_bdd25dedcd044d6f654b52871ed261b4.jpg

 

Klasyfikacja po 4 meczach w Gdyni.

 

1. Marcus da Silva  - 16 pkt

2. Arkadiusz Aleksander - 13 pkt

3. Radosław Pruchnik  - 10 pkt

4. Michał Szromnik - 8 pkt

5. Michał Szubert- 4 pkt

6. Krzysztof Sobieraj - 3 pkt 

7. Tomasz Jarzębowski, Piotr Tomasik - po 2 pkt

8. Michał Rzuchowski, Glauber - po 1 pkt


Klasyfikacja  prowadzona jest na podstawie ilości głosów kibiców  oddanych w sondzie umieszczonej na stronie www.arka.gdynia.pl.

  

Punkty (5 ,4, 3, 2, 1) przyznawane są po każdym meczu pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone są między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; itd.). Przy większej niż dwóch graczy na daną pozycję o miejscu w" piątce" decydować będą "małe głosy".

W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

 

Dziękujemy za oddane głosy.

 

tr

 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia